Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Jednorázovky a další drobky

Vánoční přání 04

24. prosince 2014 v 15:53 | Tara
Na Vánoce opět přidávám povídku Vánoční přání. Stejně jako minulý rok je z pohledu zvířete. Tento rok z pohledu koně. ^^ Na další rok už mám taky námět, tak uvidím.
Jinak vám přeji krásné Vánoce. Ať vaše dárky rozzáří úsměv na tváři obdarovaných:)

A ještě jedno koňské přání. :)Narodil jsem se v zimě. Musel jsem opustit maminčinu hřejivou náruč a okusit chlad zimního večera. Nejprve mě maminka olízala, pak jsem se postavil a našel mlíčko, které mi dodalo sílu na zkoumání okolí. Byl jsem v nějaké hranaté místnosti. Na zemi ležela cosi podlouhlého, co maminka označila jako slámu. Zkusil jsem ochutnat, ale dobré to rozhodně nebylo. Maminčino mlíčko bylo nejlepší. Nohy se mi stále klepaly a tak jsem postupoval opatrně. Za chvíli mě zkoumání vysílilo. Napil jsem se znovu mlíčka, pak si lehl a usnul.

Anabel

3. prosince 2014 v 11:02 | Tara
Psala jsem, že píšu povídku. Dopsala jsem ji a tak ji i zveřejňuji.
Jen... jak někdo může být ze svojí vlastní povídky smutný?
Uh doufám, že se někomu bude libit.
Přeji (snad) příjemné počtení.

Starý obrázek, zo roku 2008... ale hodí se. Však uvidíte sami ;)

Bajka

29. září 2014 v 19:28 | Tara
Zdravím :)
Dlouho jsem se vám neozvala a to z jediného důvodu... užívala jsem si zbytky prázdnin a chodila ke koním. :) Bohužel zítra mi začiná školní peklo a hned od 7 :( :D
Aby tu nebylo tak dlouho pusto, tak vám sem dávám něco jako bajku. Psala jsem ji do nějaké soutěže, kde podmínka byla, že se tam musí vyskytovat koně.
Doufám, že se vám alespoň trochu bude líbit a pokusím se zapracovat na povídce "Nový život" :)
Mějte se krásně a (snad) hezké počteníčko. :)

Vánoční přání 04

24. prosince 2013 v 1:00 | Tara
Rok se s rokem sešel a jsou tu opět Vánoce ^-^ A já jsem opět napsala Vánoční přání.
První se tu objevilo v roce 2007 O_o jsem sama překvapená :D Druhá 2008, rok 2009 jsem vynechala stejně jako rok 2010 a 2011, minulý rok přibylo třetí Vánoční přání a letos teda čtvrté :)
Musím se přiznat, že to mám napsané už ud 22. října :D
Dost řečí :) Snad si tuto krátkou povídku užijete a bude se vám líbit :) Samozřejmě komentáře potěší ;)
Přeji krásné Vánoce :)

Když jsem se narodil, bydlel jsem s maminkou a se spoustou sourozenců v takovém dřevěném domečku. Zprvu jsem pil jen maminčino mlíčko a později jsem jedl i mrkvičku, nějakou čerstvou zelenou travičku a seno.

Sestřičko? Můžeme ještě...

20. října 2013 v 9:55 | Tara
Rozhodla jsem se dát sem tuhle jednorázovku. Nevím, co mě to popadlo... ale to vlastně nevím nikdy. Každopádně mužskému osazenstvu, kterému jsem to dala přečíst se to líbilo :D tak snad i vám :)
Předem varuji je to tak 18+ a není pro pro homofoby. přeji hezký den :)


Drobná dívenka s medovými vlásky zrovna dorazila domů ze školy. Zvesela pozdravila, ale odpovědělo jí jen ticho. Nikdo nebyl doma a to už se smrákalo. Rychle ze sebe shodila promočené kozačky a kabát pověsila na věšák. Venku byla opravdu zima, proto si řekla, že se půjde vykoupat. Cestou do svého pokoje fantazírovala, jako skoro celý den ve škole. Její představy rozhodně nepatřily mezi ty nejslušnější. Musela se odreagovat. Ještě si prohlédla dům, jestli jsou opravdu všichni pryč a natěšená s již zvlhlými kalhotkami vešla do koupelny. S oblečením se nepárala a všechno naházela do kouta.

Noční návrat

19. července 2013 v 6:00 | Tara
Zdravím :)
Přináším vám seskupení slov, které vzniklo pozdě večer. Není to nic extra, jen to prostě je. Stejně jako název, lepší mě nenapadl x)
Nejspíš bych měla přidat i varování, že by to mohlo být i 18+ :D
Snad se vám to bude líbit :) A další článek by mohl být o něčem, co jsem si vytvořila... možná :)
btw: Snažím se překládat mangu, takže se jí třeb aněkdy dočkáte :D

Vánoční přání 03

23. prosince 2012 v 22:01 | Tara
Zjistila jsem, že už to mám od minulého roku napsané v pc :D snad se vám bude takový krátný žblebt o ničem líbit x)za případné chyby se omlouvám :)

To se nemělo stát 04/04

4. září 2012 v 21:17 | Tara
Ano povídka dopsána. Sice ten konec jsem tak uplně nezamýšlela, ale když se naskytl, tak proč by ne. :) Je to nějako poslední "dílo" co mám nějako vymyšlené. Snad se poštěstí napsat něco dalšího. Ale přece jen maturitní ročník. Alespoň že tenhle rok, máme normální rozvrh, na který si zrovna stěžovat nemusim. Míň hodin nežli na základce? proč ne :D:D ale už nebudu zdržovat, hezký počtení;)

To se nemělo stát 03/04

27. srpna 2012 v 21:20 | Tara
Jásejte další část tohodle veledíla xD Nějako jsem dostala chuť napsat další část a tak to tu máte. Už předem lituju toho co se tam stane x) Ale nebudu předbíhat ;) Snad brzo napíšu i konec. Ale hezké počtení ;)


Když všichni dosnídali, Nina mě vytáhla do pokoje, že se musíme převlíknout do plavek a jít do bazénu. Bylo vedro, takž jsem nadšeně souhlasila. Jejich bazén byl velký, dalo se vněm slušně zaplavat a nebyl ani moc hluboký, takže se dalo i blbnout. Za chvíli se k nám přidal i Alex a choval se docela slušně. Mile mě to překvapilo. Jenže pak odjela teta se strejdou do města.

To se nemělo stát 02/??

11. července 2012 v 20:10 | Tara
Další díl mých žvástů :) musim najít další papír, kde to bylo napsaný :D
Ale zatím příjemný počtení ;)
+ jak užíváte prázdniny? :) já tak, že mám brigádu ( zdobim vánoční stromečky xD) vstávám v šest a domů chodim tak v 5 x) krása, připadá mi jako by t yprázdniny ani nebyly :D


Chvilku potom co jsme prošli dům, volala teta na večeři. Šli jsme do velké jídelny, kde byl už prostřený stůl a nandané jídlo. Měli jsme rajskou omáčku s knedlíkem. Bylo to jedno z mých oblíbených jídel.

To se nemělo stát 01/??

27. června 2012 v 21:56 | Tara
Je to divné, ale je to tak. Mám napsanou různě po papírech jednorázovku :) zatím se mu podařilo najít jen jeden kus a ten přepsat a dát ho sem. :) omlouvám se, ale nic se v něm neděje x)
Tato povídka (kratší) vznikla jako úkol pro tetu, která studuje, ale pak jsme ji teda rozepsala x)
Snad se vám bude líbit.
A ještě se omlouvám za neaktivitu, Poslední 2 týdny školy byly horor a i ty před tím, ale tohle byl extrém, když člověk ví, že už se blíží prázdniny a přitom píše každý den alespoň jednu písemku + když se psalo i tohle poslední pondělí x)
Přeju krásné prázniny ;)

Peníze

3. dubna 2012 v 20:19 | Tara
Nad tímhle tématem jsem rozmýšlela již delší dobu. Různé věci mi vadily a nechápala jsem ostatní. No a nakonec jsem něco málo při jedné hodině češtiny sepsala. Možná se to dá nazvat úvahou? I když spíše ne ;)

Kaligram- kapky krve

23. listopadu 2011 v 21:26 | Tara
Ve škole jsme dostali úkol. Napsat kaligram. No jak sem mi to podařilo posuďte sami :) Ale originál na papíře přece jen vypadal o něco líp :)

Den jako každý jiný a přece...

6. listopadu 2010 v 12:56 | Tara
Povídka sepsaná jednoho večera a ovlivněná pár Anime :) snad se bude líbit:) Možná že k ní něco připíšu :) ale to je ve hvězdách :)Den začal jako každý jiný. Ráno stres, že zase nestihne přijít do školy včas, že mu ujede autobus a podobné věci.
Moc se soustředil, až ho překvapila krásná vůně květin.
Zastavil se a podíval se oním směrem, odkud cítil vůni a uviděl krásnou dívku opírající se o zeď, jak se na něj dívá zvláštním pohledem. Mísil se v něm smutek s bolestí a ještě něco co nedokázal popsat. Tak tam jen stál a díval se na tu krásu. Měl pocit jako by se zastavil čas a byli tam jen oni dva a ta krásná vůně. Samozřejmě autobus mu ujel, ale s tím si teď nelámal hlavu, díval se na nádhernou bytost, uzamknutou v čase.

Láska na první pohled

8. října 2010 v 19:37 | Tara
Něco dalšího zplozené z mé unavené, skoro uspané mysli x) takový pokus o vtipnost :)

Byla to láska doslova na první pohled.
Nevěděl sem, jak to dát najevo. Netušil jsem, komu to mám říct?!
Přemýšlel jsem ty osamělé večery pořád dokola. Hádal jsem se sám se sebou jestli "ano" či "ne". Byly to noci plné nesrovnatelných myšlenek, nemohl jsem vlastně ani pořádně přemýšlet, jelikož jsem myslel jen a jen na ni. Na tu jedinou.

Kyuubiho zpověď

12. července 2010 v 21:26 | Tara
Krátká jednorázovka na Naruta... co když démonská lištička nebyla tak moc zlá? :)
Jinak si užívejte prázdniny a to vedro :D

Není v lidských silách pochopit naše pocity. Po většinu života jsme uvěznění v klecích, zacházeli a zacházejí s námi jako s něčím nebezpečným. Když si to tolik mysleli, my jsme se nebezpečnými stali.
Ještě si stále pamatuji na ty dny, kdy jsme vládli světu a přitom jsme byli neškodní. Snažili jsme se, aby celý svět vzkvétal a žil v harmonii. Byly to opravdu krásné časy plné míru. Pak se ale začalo objevovat stále více a více lidí. Začali poznávat moc naší energie a nazývali ji čakra.

Hledání lásky

6. července 2010 v 21:53 | Tara
Z jednoho citátu vznikla něco jako povídka, pokud se to tak dá nazvat... spíše "soubor" kratčích povídeček. Snad se vám to bude alespoń trochu líbit. :)

"Hledat lásku? Nesmysl - říká rozum. Směšné - tvrdí hrdost. Riskantní - brání se zkušenost. Ale samota mě zabíjí - šeptá srdce."

Navždy...

23. května 2010 v 8:49 | Tara
Po hodnědlouhé době jsem sehrabala v počítači a našla starou povídku (31.10.09) Tak vám ji sem házím :) Je krátká a ten konec se mi moc nepovedl x) Tak tedy přeju příjemné počtení :)

Znuděně jsem se dívala z okna na krajinu zalitou tmou. Schoulená do klubíčka jsem nechala sklouznout třpytivou slzu. Zahřmělo a spustil se hustý déšť, občasné blesky osvítily
mé rodné město.
Další probdělá noc, další marné snahy o spánek. Další marné prosení o alespoň chvilkové uniknutí ze spárů vzpomínek.

"O draku" -pohádka

29. března 2010 v 20:48 | Tara

Takhle to dopadá,když někdo zkouší napsat pohádku:) snadse bude libit a příjemný počtení ;) + obrázek :)
drak


Na jedné mýtině rozkládající se uprostřed hlubokého lesa, se děli zvláštní věci, ale jen pokud se nikdo nedíval, či nikdo nebyl poblíž.

Za jasných nocí zde tančily krásné víly, ve světle měsíce vypadaly kouzelněji, než doopravdy byly. Pohybovaly se v v rytmu větru, šustění listí a hučení vody, či za pobrukování okolních přihlížejících, kteří se tvářili nadšeně a užasle, když vily předvedly něco nového a opravdu kouzelného.

Něco x)

27. prosince 2009 v 20:33 | Tara
Tohle je... netušim ani co xD nějaký marný pokus nevím, netuším... radši nemyslím xD takže jen kritizujte, házejte kameny, ale bacha aby mě žádný netrefil ;)
+jak jste si užili svátky vánoční? doufám že dobře a podle svých představ ;)

Pohoď hlavou a skryj svůj vztek v sobě
Udus ho, ušlapej dokud je čas.
Pohoď hlavou a zadrž slzy v očích
Není už nikdo kdo by s tebou skočil
Jsi jen ty, je jen prázdno, je jen tma... v tobě
 
 

Reklama