Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Hlasy linoucí se z propasti

Yes =o)

8. června 2010 v 20:49 | Tara
Zdravím všechny přítomné i nepřítomné :)

Zdravím vás tímto článkem, který stejně bude o ničem, alias bude o pár nových pocitech myšlenkách v mém životě a o novém designu :)

Takže za prvé... :) Jak jste si mohli všimnout je tu nový design. Oproti minulému bílému a tak docela zimnímu je to opravdu velký kontrast. Tenhle je tmavý, s obrázkem západu slunce...
Aby jste věděli... miluju západy slunce. At už sena ně dívám z okna (odkud jsou opravdu krásně vidět) či se procházím po venku a pomalinku se smráká. Když nad světen přebírá vládu noc... mno prostě lahoda :)

I am Back!!

23. dubna 2010 v 16:27 | Tara
Hello everyone!
I am back from the UK. I was in the UK with my school... with some people from my class and another class and with three super teachers.
I lived with three classmates in British family... one mum and daughter, two dogs and
cats, but we were little time there, because we went very much.
There are very nice parks, horses, buildings etc. I love England :)
budka

Jaro přichází ♥

19. března 2010 v 17:54 | Tara
S pelkou potěchou vám musím oznámit, že už (snad) konečně přišlo JARO!
Včera to tak alesoň vypadalo, stejně tak dneska. Sluníčko svítí, ptáčci zpívají, je příjemné teplo, sníh taje o sto šest, všechno se probouzí, náladička se zlepšuje a mnoho dalších skvělých věcí. :) Dokonce ani ty mouchy, co si drze a bez pozvání vlétnou do pokoje, mi nějak extra nevaděj. x)
srdíčko

jop ^-^

5. února 2010 v 15:14 | Tara
Zdravím :)
Vím, že jsem nic hodně dlouho nepřidala... aano budu se vymlouvat na školu a učení, které stejně bylo v pár předmětech k ničemu (hlavně ta Fyzika) xD
I když pozor hlášení.... právě jsem si zjistila důležitou informaci... já z toho testu dostala za 3 xD nechápu to xD
No v hned po pololetním vysvědšení, píšem písemky.. v pondělí jsme meli mít Zemák, ale na to uřitel zapomněl... v úterý pak byla ta slavná Fyzika, ve středu Čeština, čtvrtek ten Zemák a dneska Chemie a přepadovka z Češtiny xD Al emusím uznat, že na tom 1A je o hodně líp než pár starších ročníků :)
Jinak my počínaje dneškem začínají Jarní prázdniny, při kterých si snad odpočnu a zapomenu na chvíli na učení :) I když zase pak dlouho žádný prízdniny nebudou... až Velikonoce.. grrrr
No ale tak já si jdu užívat práznin a psychicky se připravovat na 16.2. :) jedna naše hodina bude v přímém přenosu xD alias Angličtina :D

Tak bye bye lidičky ;)

Keep smile =o)

14. ledna 2010 v 16:02 | Tara
Zdravím všechny zbloudilé duše :)

Zrovna teď (cca tento týden) mám strašnou chuť se skoro pořád usmívat. Nevím, co mě nakoplo. Možná nadbytek cukru, který jsem měla po dlouhý době xD Byl to jen trošek, ale nejspíš i to stačilo :)

Další faktor může být ten, že včera (13.01.2010) byl na gymnáziu den otevřených dveří, kde jsem prováděla se spolužačkou a kamarádkou (jak ze základky, tak i z gymplu) deváťáky, kteří si ten náš ústav okoukli a zjistili, jestli tam chtějí opravdu zkusit jít x) Musím říct, že jak to tak vypadá, schytaly jsme nejlepší skupinu ze všech. někteří človíčkové v ní byli trochu zvláštní, ale jinak celkově bylo fajn, že si snámi povídali, ptali se na různé věci a nebyli zamlklí, jako třeba my minulý rok na dnu otevřených dveří. Prostě to byla parádička, opravdu jsem si to užila :)

Dálej jsem nadšená, že mám jedničku z češtiny a z angličtiny... sice ne na vysvědčení, ale ze zkoušení a čtenářského deníku, což vykompenzovalo naštvanost z 3 z chemie xD

ptáček


To je snad vše :) a hlavně usmívejte se :)
Zdraví zase optimistická Tara :o)

Směska řečí

29. prosince 2009 v 9:50 | Tara

Zdravím vás :)

Nevím co mě to popadlo, ale musela jsem změnit design. Jak vidíte, jsou na něm koně... Stvoření, které zbožňuju, miluju, obdivuju a spoustu dalších samozřejmě kladných věcí. Ani nevíte jak moc mi chybí. Měsíc jsem je už neviděla a to nepočítám další tři měsíce, kdy na nic nebudu moc jezdit, ale na druhou stranu můžu se o ně starat, čistit je a podobně:)

Ti tři na fotce jsou oni... koňové, které mám nehorázně ráda

Zima a Kalamita x)

16. října 2009 v 13:45 | Tara
Zdravím všechny duše, jež sem zabloudily. :)
V úterý se počasí začalo hroutit. Ve středu začalo sněžit a s menšími, dokonale zanedbatelnými přestávkami sněží pořád. Ty nádherný stromy ještě s barevným listím se pod tíhou sněhu lámou, padaj kde se dá a tak podobně. Tákže chodit někde je pěkně o hubu xD
He a díky tomu je tu pěkná kalamita. Ale proč se jí zaobírat že? Stejně se může dělat hodně věcí úplně normálním způsobem :)
zima 07

Fotka z přehrady v roce 2007 x)

Podzimní dny...

10. října 2009 v 13:46 | Tara
Zdravím všechny duše, co zabloudily až sem na toto místo. :)
Dva týdny které blog strávil neaktivě, jsem se vcelku dobře bavila. Například... Škola, čajovna, dračák, diskotéka, koně ♥, taneční♥ a víkend se třídou v Pláních pod Ještědem.
Jednoduše užívám si, co to jde. Nechci aby to bylo jinak. :)

podzim

Foceno na louce u chaty Pláně :) Nádherný Západ Slunce. :)

Myšlenky, žvásty *KVÁK*

12. září 2009 v 10:45 | Tara
První školní týden je za mnou, vlastně i za vámi xD
Musím říct, že to makačka zatím nebyla, příští týden taky nebude, jelikož se naše ctěná třída odebírá na seznamovací pobyt do sloupu… ale ten třetí týden… *bud to její smrt… konečně*
He ale i přesto se těším… Naše třída začíná být čím dál tím víc lepší. Ale proč pořád mluvit o škole? Už je to unavující, radši si jít někam propláchnout hlavu, alias, že půjdu někam ven…
západ


Uklidová četa

6. září 2009 v 13:01 | Tara
Sobota. Toť se konala ve znaku úklidu, roznášení jídla, pití a koukání na pomalu se opíjející občany. :)
Nejdřív jsem si měla být na penzionu jen do oběda, uklidit pokoje (povlíknout postela /21/ a vysát /9/) Nakonec jsem tam zatvrdla na oběd i večeři :) Stejně jsem si to užila :)
uklid

Výše je postel, kterou sem zrovna povíkala :) myslím, že se nachází na pokoji č.10 x)

Škola -známě neznámá věc

1. září 2009 v 17:27 | Tara
První den školy. Toto téma je zrovna v tuhle chvíli asi nejvíce v kurzu :) Zážitky, pocity, dojmy a tak podobně.
Musím s potěšením říci, že 1. den dopadl dobře. Naštěstí znám alespoň třetinu třídy (i když ta si mě moc nepamatuje) Třídní vypadal celkem mile, ale nesmíme se zmást prvním dojmem a ani povídáním ostatních že :)
Taky jsem zjistila -spíše všichni- , že škola je jedno velké bludiště. Učebny začínající jedničkou jsou v přízemí, dvojkový jsou nad tím, pak následují začátky pětkou a osmičkou.
Trojku , čtyřku ani šestku radši neřeším… ty jsou někde v dálce.
Další krok… to bylo najít skříňku. Nakonec nám ji stejně našel třídní xD poznal totiž jména svých minulých žáků :) A moje ctěná skříňka má číslo 174, trochu počmáraná tak se musí umejt a nebo prostě jen něčím krásně polepit a pomalovat :) takej liháč není k zahození že ;)

Léto s Koňmi

31. srpna 2009 v 21:16 | Tara

Léto s Koňmi :)
Ach ano celé léto jsem -dobře, skoro celé -strávila u mých milovaných koní. A dneska, poslední den prázdnin se to završilo naprosto bezvadně. No řekněte není nádhera si vyjet s více koňmi na krásnou dvou hodinovou vyjížďku. Cválat si po rozlehlé louce, kdy málem padáte z hrozného, plochého, starého sedla, které nemá absolutně žádná kolenní opěrky a vy při cestě z kopce sedíte skoro až na krku?! Och to sem malinko odbočila :)

Jen pro Informaci na fotce výše je Apáček a Verča (majitelka)
Foceno to jest 28.08.09 dva dny před převozem koníků do jiné stáje
.

Návrat života xD

24. srpna 2009 v 21:04 | Tara
Ahojky všichni :)
Vaše dlouho očekávaná a ztracená Tařička se opět hlásí k životu :)
včera přijela totiž z dokonalého tábora, na který se jí původně nechtělo… to víte předchozích 6 let nebylo úplně tip top, ale tenhle sedmý rok, strávený v sedmým oddíle pod číslem sedm xD se prostě vydařil (všímejte si těch sedmiček xD )
Byla tam skvělá parta a taky skvělí vedoucí… Péťa a Ondra :) Nebyly žádné rozcvičky.. ok až na jednu, která byla krokem, prohýbání par prstů, mrknutí očí, "strouhání mrkvičky" alias posmívání ostatním, kteří museli běžet atak podobně :D
Hned první den, jsme dávali otisky prstů a pak půlku dne strávili všichni pohromadě svázaný řetězem za nohu…. Ven sme nemohli, jelikož to bylo upevněný visacím zámkem:D prostě mrda :D valstně jsme hráli hru s tématem "útěk z vězení" ne podle toho filmu, ale prostě tak :)
Taky jsme si "hráli" s Dynamity.. jednoduše dokonalý :)
+ naše Gumový medvídky přidat, přidat!! xD

Takže se mějte krásně.. páčikost :)

Vaše dokonale, šťastně unavená Tara :)

Ohayooo!!

2. února 2009 v 19:38 | Tara
*opět se zpoza opony vyřítí zadýchaná dívka*

Dravím zdravím!Rád avás, moc ráda vás všechny vidím. Možná jste si stačili všimnou, že tu jest nový design :) nesoucí název "Purple dreams" jednoduče fialové sny, nebo sen :) řekla bych že se mi i líbí, takový trochu světlejší od toho minulého a snad i vzdušnější :)

 
 

Reklama