Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Hlasy linoucí se z propasti

Animefest 2015

28. května 2015 v 20:26 | Tara
Zdravím :)
Koukám, že jsem se hrozně dlouhou dobu neozvala, a to mi začíná další zkouškové. :D Taky chodím každé pondělí, středu a pátek na 3 hodiny a 15 minut čistého času na akurz angličtiny, protože už mě opravdu štvalo, jak ze školy umím opravdu .. ehm nic.
Každopádně letos jsem byla opět na Animefestu. Na Animefestu, který byl před třemi týdny a nějakou reakci na něj píšu až teď. :D

Christmas tag

18. prosince 2014 v 13:34 | TaraZdravím :)
K nomuhle mě nimonovala Momo. A když už, tak jsem si řekla, že tenhle tag taky udělám :) Alespoň nějaký článek odemně :) Na Vánoce se můžete (snad) těšit na Vánoční prání 05, opět z pohledu nějakého zvířátka. Nejspíš mám nápad i na další x)

Pouhé výkřiky do tmy x)

26. listopadu 2014 v 11:43 | Tara
Zdravím:)
Dlouho se tu nic neobjevilo... opět -_- Ale tak je škola, půlka semestru, testy se řinou ze všech stran, píšu příklady na semstrálku, protokoly na laboratoře z fyziky, dělám výkresy v blbým creu. Ve volných chvílích si lenoším, jsme u koní či si čtu, nebo čistím Momo-chan mangu, aby mohla hezky překládat :)

Advik 2014

7. srpna 2014 v 20:53 | Tara
Po dvou týdnech jsem si našla trochu času napsat, jak jsem se měla na Adviku. :)
Dám vám sem i pár fotek, jen se asi úplně nebudou vztahovat k odstavcům :)

Všichni pohromadě

Brigáda

27. července 2014 v 17:00 | Tara
Zdravím :)
Od 8.7. mi začala brigáda a tak nemám moc času na věci, které bych dělat chtěla. Z domu výjdu nějak v 7 a jsem doma kolem páté. :/
Opět zdobím vánoční stromečky pro Neměcko. :D Letos je to horší v tom, že se musí věšet světýlka, která jsou dlouhá 41,86 m, takže se kolem stromu celkem projdete. Na prvním strom se věšelo 258 ozdob + špička, vypadal celkem normálně. Další strom byl bílý a věšeli se na něj ptáci. Opět tam je možno najít papoušky, kachnu a cosi co vypadá jako angry birds x) Teď dozdobujeme ještě strom, který je červeno-zeleno-zlatý. Je na něm 300 ozdob. Už se těším až ho dozdobíme. Celkově tak špatně nevypadá, jen jsou hrozný ozdoby typu granát a Santa Claus.
Čekají nás ještě 2 typy. Jeden jsme nazvaly křesťanský a druhý turecký. x)

Začátek

26. června 2014 v 21:39 | Tara
Zdravím všechny, kteří ještě nezapomněli na tento stařičký a na venek opuštěný blog.
Tento článek bude spíš takový vykecávací, zmatený a o ničem… teda pokud nebudete počítat fotky :)

Animefest 2014

17. května 2014 v 16:01 | Tara
Zdravíčko všichni- :)
Jak jste si užili čtvrteční volna? Já jsem prvního byla na zámcích a osmého jsem jela za ségrou, abych pak mohla jet na Animefest. :)

Luhařovice ze shora

Velikonoce

22. dubna 2014 v 21:00 | Tara
He tak nějak zjišťuji, že jsem tu hoodně dlouho nic nenapsala x) Ale nějak jak hodím ke koním, tam mám trochu míň času (jo koníci jsou přednější než blog) :)

Ale nebojte, další kapitola Nový život tu bude, co nevidět ^^

Doufám, že jste si Velikonoce užili, kluci, že pořádně pomladili a me poplátili a holky, že nemaj moc modřin :D
Já na Velikonoční pondělí, zdobila vajíčka do soutěže na Animefest :) Snad nevadí, když jsme dám nesoutěžní fotku ^^ a opožděně jí i popřeju :D
V rodině to sklidilo úspěch :)

Z leva Nee a Kuro z Ao no exorcist , Happy a Plue z Fairy tail :)

Pár vět

4. března 2014 v 21:22 | Tara
Zdravím :)
Vím, že jsem dlouho na blog nic nepřidala, ale začala mi opět škola :( Naneštěstí hodiny jsou většinou odpoledne, ráno mám chvilku, že počítač zapínat nemá cenu, a o víkendu si dělám výkres na konstruování :D ale i tak si o přednáškách najdu čas na psaní, jen pak není čas na přepsání do počítače :D

20 let

27. ledna 2014 v 17:21 | Tara
Tenhle článek vlastně nemá vůbec žádnou hodnotu :D Je tu jen tak pro informaci x)

Už to tak bude. Tento svět, počínaje včerejškem, otravuju už 20 let. Je hrozný, jak rychle to všechno uteklo. Nedávno jsem nastoupila do prváku na gymplu a teď mám zkouškový na vejšce. Hrooozně to uteklo. :)

Řetězovka

7. listopadu 2013 v 6:00 | Tara
Zdravím :)
Jelikož jsem byla nominovaná do jedné řetězovky, kterou jsem nějak slíbila splnit, tak tady ji máte :D
Je to už hooodně dávno, co jsem něco takového dělala, jestli vůbec?! Pamatuju si na Bleskovky, ale na řetězovky moc ne. Možný je, že toto je moje první vyplněná. :D No noc třeba si počtete ;)
Omlouvám se pokud odpovědi nebudou dávat smysl a otázky nebudou originální. :D Jelikož k 10 věcem o sobě mě moc věcí nenapadlo, dávala jsem tam i prapodovné věci :D

Jak a proč?

25. října 2013 v 20:49 | Tara

Ajuj:)
Tenhle článek je v celku o ničem. *krásný začátek, všechny si odradila* Je to článek, jak jsem vlastně přišla k blogu a proč, jaké byly začátky a proč zrovna přezdívka, kterou mám. :) + Přidám nějaké další informace týkající se blogu. :)

Jak jde život...

15. října 2013 v 9:34 | Tara

Zdravím všechny zbloudilé pocestné a kolemdoucí, kteří se dostali na tento blog.
Tenhle článek je vlastně celkem nepodstatný :D
Jen mi začalo další období. To jest studie na vysoké škole. Přesněji řečeno na technické univerzitě, fakulta strojí a obor strojní inženýrství.
Už tam chodím třetí týden :D První týden proběhl celkem pohodově, jen seznámení a trocha i učení. Měla jsem i imatrikulaci, která b ybyl av pohodě, kdby tam nehrálo cosi jako skupina x)
Ale co je nejlepší zpráva z vejšky... už mám jeden zápočet, takže mi tak odpadla jedna dvouhodinova ^-^. Škoda, že v ostatních předmětech to nebdue tak lehký, jako v tý matematice x)
A zjistila jsem, že na vysoký trávím o hodně víc času venku. Přece jen přechody mezi budovami a čekání na další hodinu trávím procházením se po městě případně po parku. :)

Dovolená :)

2. září 2013 v 20:41 | Tara
Než začnu cokoliv povídat o dovelené na jachtě, tak se musím ehmm pochlubit? No dá se to tak říct x) No prostě a jednoduše, jsem udělala maturitu z anglickýho jazyka, který jsem musela opakovat x/ Každopádně si myslím, že jsme mluvila o hodně líp než v květnu, ale stejně jsem podle učitele mluvila katastrofálně, měla jsme tam prý hodně chyb... hlavně, že jsme nedávala členy... Jakýho angličana budou proboha zajimat členy?
To jsou opravdu tak extrémě důležité pro život? No nebudu se už rozčilovat a radši vám popíšu průběh dovolený :) Jen názvy po mě moc nechtějte :D

Advik 2013

14. srpna 2013 v 19:34 | Tara
V první řádě, bych vám ráda poděkovala za krásné komentáře, které jste mi to zanechali u mých výtvorů :) Opravdu mě potěšily :)
Další na řadě je mé rozplývání se nad Advikem x)
Byla jsem tam teda jen jeden den v sobotu, byla na hodně zajimavých přednáškách a prostě si to užila :) Domů jsem s mým doprovodem přijela až někde o půlnoci ^-^ Taky jsem se tam potkala s internetovou kamarádkou (teda teď už i naživo) Lenkou alias Perlou :) Za to jsme moc ráda :)

Viděla jsem spoustu skvělých cosplayů, nad kterými jsem mohla jen slintat :D

Kvákání žabky ^-^

26. června 2013 v 20:19 | Tara
Zdravím ^-^
Od ledna se stala spousta věcí :) Měla jsem narozeniny, maturitní ples a maturitu.

Málo času, hodné práce

1. dubna 2013 v 18:23 | Tara
Nic tu nerpřibývá, nic tu jen tak nepřibude xD Maturita se blíží a času je čím dál tím míň a míň x) Chtěla jsem něco nakterlit, k těm Velikonocům, ale nenašla jsem si čas. Prázdniny jsem měla nulový. Makala jsem na maturitní práci na informatiku, kde mám vytvořit 3D model školy x) Blbý okna :D

Veselé Vánoce :)

24. prosince 2012 v 0:00 | Tara
Přeji krásné prožití Vánoc, milé dárky, hodně štěstí, zdraví a hlavně pohody :)

Prázdniny

11. září 2012 v 20:58 | Tara
No, když už je začátek školního roku, tak bych mohlka shrnout, jaké jsem měla prázdniny a jaký byl první týden ve škole.
Tak začneme:)

Jen tak...

10. září 2010 v 17:55 | Tara
Jen tak mě jednou napadlo (ani nevim jak, možná pár zprávama v televizi), že se naštve tolik lidí, když někdo rozbije hrob nějakých dnešních lidí či kolem 2.sv války, či tak, nebo nějako zneuctí. Jsou toho plné zprávy, lidé v nich jsou naštvaní a podobně. Když se zase objeví nějakázvláštní kostra zprávy jsou plné nadšení, úsudků etc...

Jenže co děláme my všichni ostatní? Kopeme hroby, přesouváme pohřebiště, či na nich postě postavíme nějaké domy.

Cožpak tohle není zneuctění mrtvých? Vždyťjim ničíme jejich klid, prostě narušíme jejich dlouhodobé snění...
No dobře, tohlemě napadlo už někdyna začátku prázdnin, a teprve teď jsem se to rozhodla naspat, jelikož mi to opravdu vrtalo hlavou... je to prostě divný... Nu,ale nechme toho... :)
 
 

Reklama