Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Fotky

Kyti, miti... ^-^ 1/2

13. září 2010 v 0:01 | Tara
Zdravím :)
opět vám přináším pár fotek z dovolené a tentokrát na téma kytky.. či tak :) potom přibudou další. tyto sou focené u vody a další na zámku :)

Nechť přehlídka "uměleckých"fotek započne :)

08

Voda, vodička

11. srpna 2010 v 9:36 | Tara
Zdravíčko Lidičky :)
Jak se zdá tak je půlka prázdnin za námi,i když já si to nějako moc neuvědomuju  a jen si užívám toho co můžu :) Vlastně příští tejden snad pojedu na vodu, tak že bych vám zrovna proto sem dala pár fotek vody z dovolený? :)
Fotila jsem je za asistence bratránka, který mi do vody ochotně házel kameny x)

Tak se kochejte, zatim ;)
01

I love you :)

28. června 2010 v 21:14 | Tara
Začalo léto a konečně to tak i vypadá :) I když takový vedra by být nemusela, ale což...vytáhnout letnější věci, plavky a jít se někam schladit.
 Jsem za ty prýázdniny ráda,nebudu se muset ohlížet na školu, budu moct být (snad) dýl venku a prostě si ty prázdniny užiju a žádný, že ne :) Alespoň k tomu mám dobře našlápnuto (musim ale zaťukat (x )
No a jelikož jsem se dneska nudila, (to víte ve škole se "uklízelo", alias se absolutně nic nedělalo, jen jsme se nudili...no apoň jsem si trochu pokecala s kámošem :)) doma jak by smet, tak mi náhodou přilítl do rány obrázek, pak nápad ho okopírovat a nakonec foťák :) vzniklo z toho tohle zelené cosi (větší pod perexem) ... =o)
ilove

Navíc zítra budu doma, jelikož je sportovní den a moje třída je někde na Malé Skále xD no takže možná nudex a nebo přijemně strávený dopoledne u koní :) doufám, že to druhý a odpoledne je zatim ve hvězdách a téže doufám, že jen v těch šťastných  :)

Anglie *photo*

9. května 2010 v 21:54 | Tara

Jelikož jsem vám slíbilauž před pár dny... týdny..ehm ehm fotky z Anglie, tak je dnes exkluzivně dodávám :) 
P1250963
První zastávka v Anglii na záchodech...'
a u nich kvete taká nádhera :)

Západ slunce

1. března 2010 v 19:34 | Tara
Hodně dlouho jsem se neozvala co? Vlastně po těch Happy dnech jsem měla pár dnů depku. Netuším z čeho, ani pořádně proč... mám jen povrchové vzpomínky... Vlastně stačilo jen nějaký blbý slovo, blbej pohled... špatnej pocit a už tekly potoky slz... V sobotu to vyvrcholilov celkem hysterickej záchvat ukončenej bušením do země... pak jsem se uklidnila a bylo to v pohodě.
V neděli jsmebyla mimo, ale úplně jsem byla nadšená z toho Západu slunce, který jsem viděla z okna. Opravdu mi dodal energii a i radost ze života... (samozřejmě když nepočítám pár lidí, jako oporu x) )

Lysá nad Labem-foto

9. října 2008 v 18:36 | Tara

Ahojky zdravím všici :) minulý rok (ale i tenhle) jsme byla na vstevě koní v Lysé nad Labem. Bylo to tam opravdu překrásný, takže proto jsem fotila jak nejvíc to šlo. a jelikož už jsem sem na blog pár fotek dala, ale nebavilo mě to ukládat sem na web, tak jsem si založila účet na rajčeti :)
No a díky tomu jsem tam prozatím dala fotky z výstavy, ale plánuju že tam toho budu dávat mnohem víc...
A možná tam dám i nějaké své výtvory co jsem udělala... ^^
Zatím se mějte krásně pačko ;-)


 
 

Reklama