Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Květen 2014

Animefest 2014

17. května 2014 v 16:01 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Zdravíčko všichni- :)
Jak jste si užili čtvrteční volna? Já jsem prvního byla na zámcích a osmého jsem jela za ségrou, abych pak mohla jet na Animefest. :)

Luhařovice ze shora

6. kapitola

6. května 2014 v 12:43 | Tara |  Nový život
Zdávíčko :)
Kapitolu jsem slibovala dlouhou dobu a teprte teď se mi ji povedlo přepsat celou do počítače. xD Misto přepisování jsem se totiž mordovala s navrhováním a modelováním převodovky a hledáním ve strojírenských tabulkách :D Určitě mám tu nádheru ukážu.Taky budu na Animefestu. Strašně se těším. ^^ Pojede někdo z vás taky? :)
Ale už konec řečí okolo a tadá je tu další kapitola :)
Matěj už nějak depku překonal a našel si nový objev. Jen nopět to nebude tak růžové, jak se na první pohled zdá, ale to si ještě počkáte. Přeji hezké počtení :)Přes prázdniny jsem byl stále v depresi. Stále dokola jsem přemýšlel, proč se to stalo. Proč mi lhal a proč do mě strkal drogy? Takový hajzl a já ho miloval. Pomalu mi začaly docházet souvislosti a to, jak se ke mně vlastně choval. Nebylo to tak růžové, jak jsem si představoval. Docházelo mi to, ale stále jsem si to nechtěl úplně přiznat a rozhodně jsem se nechtěl ani omluvit Janče. Věděl jsem, že bych měl. Ona mi pomáhala. Ale v tu chvíli jsem nechtěl nikoho vidět. Sice dovolená byla fajn, ale to bylo všechno. Nakonec se Janče povedlo mě dostat ven. Sice jen k přehradě, ale byl jsem venku. Na chvíli jsem zapomněl, bavil se a plaval. Bylo mi v tu chvíli jedno, že se v té přehradě Aleš utopil. Když jsem plaval, byl jsem v klidu. Jako by nic neexistovalo. Pomohlo mi to. V druhé půlce prázdnin jsem se cítil líp a křenil u Janči a jejímu příteli. Jak jsem už říkal, taky jsem se zvládl učit. Matiku jsem v září dal v pohodě a mohl dodat vše potřebné na vysokou, na kterou mě i přijali. Hlásil jsem se na pěďák do Liberce. Někomu by to připadalo zvláštní. Homouš a učitelem? To nesedělo. Samozřejmě jsem nechtěl učit tělocvik, ale třeba něco o právu a podobně. Přemýšlel jsem, že bych šel studovat i práva, až se mi život trochu zklidní.