Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

02. kapitola

14. ledna 2014 v 20:39 | Tara |  Nový život
Zdravím všechny :)
Trochu pozděj přidávám druhou kapitolu. Snad se nezlobíte ^^.
Mám teď zkouškový období. Zatím jsme dala jednu zkoušku další mě čekaj ve čtvrtek a v pátek. A asi díky tomu, že se mi nechce moc učit, jsem přepsala a napsala další kapitolu. :)
Matěji se podaří upoutat pozornost svého vyvoleného. Co bude dál, si přečtěte sami :)
Snad se vám bude líbit :) Další kapitolu se pokusím přidat co nejdřív. :)


Začalo září a s ním i škola. Dny probíhaly stereotypně. Přes týden chodit do školy, učit se, psát písemky, poslouchat učitele a jejich řeči o maturitě, věnovat se Melise a okukovat Petra. Ano, Petr byl onen spolužák, který mě tolik přitahoval. Doma jsem se učil, opět se věnoval Melise a při světlých chvilkách jsem se věnoval bráškovi, který mi vždy nadšeně povídal, co dělal přes den. Záviděl jsem mu.


O víkendech to bylo snad ještě horší. Melisa se na mě snad přilepila vteřinovým lepidlem. Nešla odtrhnout a já se nemohl odtrhnout od ní. Tahala mě všude možně, jako kdyby chtěla něco dohnat. Nebo to dělala už před tím? Nejhorším trestem pro mě bylo skončit v jejím pokoji jen s ní a s jejím chtíčem. Přežíval jsem to jen díky myšlenkám na Petra.
~*~
Jednoho říjnového dne se semnou Petr začal víc bavit. Byl jsem opravdu nadšený. Sice jsem chodil dál s Melisou, ale už nevyplňovala všechen můj čas. Samozřejmě jsem se bavil i s jinými lidmi, ale díky Petrovi to bylo mnohem příjemnější. Čas s ním utíkal tak rychle, byl tak příjemný. Jednoduše řečeno jsem se choval jako zamilovaná puberťačka. Už jsem se smiřoval s tím, že budeme jen kamarádi. Petr přece není gay. Nakonec jsem dostal šanci na stužkováku.

Stužkovací večírek se konal na začátku listopadu v zamluveném baru s bowlingem. Večer probíhal normálně. Všichni se bavili a prozatím v mezích slušnosti, protože tam byli i učitelé. Hrál se bowling a další hry, jedlo se a pilo. Před půlnocí se rozdaly stužky. Po tomto počinu se několik lidí vydalo domů a my ostatní jsme se vydali do vedlejšího města. Že by tam bylo něco víc, se říct nedalo. Bylo tam toho míň než u nás v Jablonci, ale byla tam opět otevřený disko klub Eden. Popravdě řečeno nechtělo se mi tam, ale Melisa mě přesvědčovala a i Petr. Bylo rozhodnuto a v jisté chvíli jsem rozhodně nelitoval.

V Edenu to hýřilo životem. Spolužáci do sebe házeli jeden panák za druhým. Melisa byla naštěstí mezi nimi. Proč naštěstí? Vysvětlení je jednoduché. Melisa si mě nevšímala, ale za to si mě všímal Petr. Měl jsem už taky něco vypito a možná proto jsem se choval trochu otevřeněji než bych měl. Každopádně to akceptoval. Že bych měl šanci?
Kolem třetí hodiny mě to už unavilo. Zeptal jsem se Mel, jestli jde se mnou, ale ta nechtěla. Nechal jsem ji tam. Když jsem si bral bundu z šatny, tak se ke mně přitočil Petr.

"Copak mladý pane, už jdete domu?" To oslovení se mi nějak zamlouvalo.


"Jo. Už mě to tu moc nebaví." Odpověděl jsem. Zatvářil se snad smutně?

"Škoda. A to jsem si myslel, že se v mé společnosti bavíš." Díval se na mě těma svýma tmavě modrýma očima. Znejistěl jsem.

"E- tvoje společnost mi je příjemná, jen…" nedořekl jsem, protože mi skočil do řeči.

"Opravdu? Tak tě mužů doprovodit domů? Uděláme si hezkou procházku, co říkáš?" Usmíval se. Já jsem byl v šoku a jen jsem kývl na souhlas. Šli jsme mlčky. Teda já mlčel a Petr mluvil. Rozhodli jsme se jít delší cestou přes Ves. Když jsme došli za onu vesničku, Petr nadhodil téma, které mě probralo, ale zároveň vzalo všechna slova.

"Líbím se ti?" Zůstal jsem strnule stát a udiveně se na něj díval. Můj výraz se stal ještě udivenější, když pokračoval. "Víš, taky se mi líbíš. Už si to dělal s klukem?" zeptal se a udělal krok ke mně. Zavrtěl jsem nesouhlasně hlavou a trochu nadskočil, když mě pohladil rukou zadek. "Koukám, že ne. Chtěl bys to zkusit se mnou?" Zašeptal mi smyslně do ucha. Teprve teď jsem si uvědomil, že je vyšší než já. Rozhlédl jsem se, byli jsme právě na silnici v lese. Nikde nikdo. Než jsem se zmohl na odpověď, políbil mě. Chvíli jsem se bránil, ale pak jsem si to jen užíval a pustil jeho jazyk do mé pusy, který ji důkladně zkoumal. Nechtěl jsem zůstat pozadu a tak jsem se do té hry s jazyky taky zapojil. Líbal opravdu dobře a nenasytně. Docházel mi dech. Naštěstí jemu došel taky. Na chvíli se dotáhl. Rozhlédl se a poté mě zatáhnul do lesa k jednomu stromu, o který mě opřel. Znovu mě začal líbat a tentokrát to doplnil o průzkum mého těla svýma rukama. Natiskl jsem se na něj a ucítil, jak mě něco tlačí. Petr byl rozhodně vzrušený. Když mě začal líbat na krku, odhodlal jsem se a rukou mu začal hladit rozkrok. Cítil jsem, jak se pousmál. Opět se zaměřil na moje rty a rukou mi rozepnul pásek i kalhoty. Nevím, jak to dokázal tak rychle, ale tím jsem se v tu chvíli nezabýval. Užíval jsem si.
Do jedné ruky vzal mé již velké nádobíčko a promnul. Pak mi stáhl kalhoty a to samé udělal i sobě a já mohl spatřit jeho spodní část v celé kráse. Petr byl se mnou nejspíš taky spokojený, protože si mě s úsměvem prohlížel. Chtěl jsem se ho dotknout, ale nedovolil mi to. Místo toho mě otočil zády k sobě, ohnul mě, ruce mi položil na strom a vůbec si mě naaranžoval, jak chtěl. Zachvěl jsem se, když jsem ucítil na zadku něco chladného a mazlavého a rozhodně jsem sebou trhl, když mi chladným prstem zajel do mé dírky. Bolelo to, ale byl něžný a připravoval mě, tak dlouho, dokud jsem se pořádně neuvolnil. Když ovšem vyměnil prsty za něco většího, už to nebylo něžné. Rychle přirazil a já vykřikl bolestí. Chvilku počkal.

"Klid. Neřvi. Zkus se uvolnit, bude to příjemný pro nás oba." Přikývl jsem. Povzdechl si, vzal mi pravou ruku a nasměroval ji k mému údu. Pochopil jsem a on se začal zase pohybovat. Snažil jsem se uvolnit, a jakmile jsem se začal i uspokojovat sám, bylo mi to příjemné. Když se udělal, vytáhl ho ze mě. Sundal si kondom, který jsem nepostřehl, že by si nandal, a utřel se. Kapesník podal i mě. Ušklíbl se, když jsem se nemohl pořádně postavit. Naštěstí mě dovedl až domů, tam se semnou rozloučil a vydal se k sobě. Tak proběhlo mé poprvé s klukem a dá se říct, že to opravdu užil, i když ne tak jak bych si přál. Vlastně to vůbec nebylo tak skvělé, jak jsem si myslel, ale to jsem se dozvěděl až později.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Qlara ♔DÏEmond Qlara ♔DÏEmond | Web | 14. ledna 2014 v 20:48 | Reagovat

o:) Sladké.

2 eri-cka eri-cka | Web | 15. ledna 2014 v 15:12 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá, co se z toho vyklube, že by začal litovat, že podlehl, ale to asi ne, že? Těším se na další díl :-)

3 Smajli Smajli | Web | 17. ledna 2014 v 10:27 | Reagovat

Hej hej hej =D To je teda rychlost, mám takovej dojem, že ten "idol" asi nebude úplně ideální... no, tak uvidíme, jak se s tím popasujou =D

4 Rea Rea | 17. ledna 2014 v 17:44 | Reagovat

Ach páni! Naozaj skvelé opisy... Úplne som sa dostala do príbehu :D Teším sa na pokračovanie, zatiaľ je to skvelé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama