Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Leden 2014

04. kapitola

30. ledna 2014 v 20:28 | Tara |  Nový život
Zdravím :)
Dneska jsem zvládla zkoušku z chemie, takže už mi zbývá jen jedna zkouška matika. Snad to všechnopůjde hladce :)
Jinak další kapitola je na světě. Maťej to nemá opravdu jednoduché. Všechno se kolem něj tak nějak bortí. Svitla mu nová naděje, že našel konečně někoho, ke komu se může přitulit? :) Kdo ví. Jen jedno můžu říct jistě. S holkama jako svýma partnerkama už skoncoval. :)
Předtím než vám popřeju hezké počtení, vám moc děkuju za hezké komentáře u minulé kapitoly :)
Další den jsem spolužačku potkal při cestě z obchodu.
"Ahoj."

"Ahoj." Oplatila mi pozdrav s úsměvem.

"Omlouvám se za včerejšek. Je toho na mě moc. Jenže nemůžeš se divit. Nezastala ses mě. Seš stejná jako ostatní. Snad horší, když si tomu jen tak přihlížela." Ano, rozhodl jsem se, že se jí omluvím. To jsem udělal. Na druhou stranu jsem na ní opět vyjel, i když mi nic neudělala. Dívala se na mě a mlčela. Vypadalo to, že se uklidňuje. Najednou promluvila.

"Tak si to shrneme. Za prvé jsem nebyla ten den ve škole, kdy se to stalo, tak mě laskavě neobviňuj, že jsme se tě nezastala. To, že jsem se s tebou ani potom nebavila, je snad jasný. Nebavili jsme se spolu nikdy. Choval ses namyšleně a povýšeně. Jako celá ta tvoje partička. Tak si na mě laskavě nevylejvej vztek."

Vaječný koňak

29. ledna 2014 v 6:00 | Tara |  Recepty
Slibovaný recept před 4. kapitolou povídky :)
A děkuji za přání k narozeninám :)
Tento recept je jednoduchý a pro mě rozhodně chutný :) To víte, když někdo moc nepije alkohol, tak takový sladký pítí, je opravdu dobrý :)

20 let

27. ledna 2014 v 17:21 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Tenhle článek vlastně nemá vůbec žádnou hodnotu :D Je tu jen tak pro informaci x)

Už to tak bude. Tento svět, počínaje včerejškem, otravuju už 20 let. Je hrozný, jak rychle to všechno uteklo. Nedávno jsem nastoupila do prváku na gymplu a teď mám zkouškový na vejšce. Hrooozně to uteklo. :)

03. kapitola

23. ledna 2014 v 6:00 | Tara |  Nový život
Tramtaradá :) další kapitola. Matěj to nebude mít vůbec jednoduché. Na konci to bdue trochu nuda, ale snad začátek to vše vynahradí :)

Přes víkend jsem vzpomínal na onu noc v lese. Ani jsem nikam nešel, prostě jsem lenošil. Melisa nepřišla, protože jí bylo hrozně špatně. Prostě skvělý den a půl.

Voňavé kuře

20. ledna 2014 v 8:00 | Tara |  Recepty
Zdravím :)
Všem děkuji za komentáře u druhé kapitoly nový život. Další část se tu objeví po tomto příspěvku :)
A teď už k jádru článku a to konkrétně k dalšímu asijskému receptu :)

Tento recept jsem našla na TÉTO stránce. Musím říct, že nejprve jsem se těch ingrediencí lekla, jak se to může smíchat a být dobrý? nakonec bylo a všem chutnalo :)
Ale musím se přiznat, že jsem to plně podle receptu nedělala, protože jsem pár věcí zapomněla koupit. :)

02. kapitola

14. ledna 2014 v 20:39 | Tara |  Nový život
Zdravím všechny :)
Trochu pozděj přidávám druhou kapitolu. Snad se nezlobíte ^^.
Mám teď zkouškový období. Zatím jsme dala jednu zkoušku další mě čekaj ve čtvrtek a v pátek. A asi díky tomu, že se mi nechce moc učit, jsem přepsala a napsala další kapitolu. :)
Matěji se podaří upoutat pozornost svého vyvoleného. Co bude dál, si přečtěte sami :)
Snad se vám bude líbit :) Další kapitolu se pokusím přidat co nejdřív. :)


Začalo září a s ním i škola. Dny probíhaly stereotypně. Přes týden chodit do školy, učit se, psát písemky, poslouchat učitele a jejich řeči o maturitě, věnovat se Melise a okukovat Petra. Ano, Petr byl onen spolužák, který mě tolik přitahoval. Doma jsem se učil, opět se věnoval Melise a při světlých chvilkách jsem se věnoval bráškovi, který mi vždy nadšeně povídal, co dělal přes den. Záviděl jsem mu.