Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Řetězovka

7. listopadu 2013 v 6:00 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Zdravím :)
Jelikož jsem byla nominovaná do jedné řetězovky, kterou jsem nějak slíbila splnit, tak tady ji máte :D
Je to už hooodně dávno, co jsem něco takového dělala, jestli vůbec?! Pamatuju si na Bleskovky, ale na řetězovky moc ne. Možný je, že toto je moje první vyplněná. :D No noc třeba si počtete ;)
Omlouvám se pokud odpovědi nebudou dávat smysl a otázky nebudou originální. :D Jelikož k 10 věcem o sobě mě moc věcí nenapadlo, dávala jsem tam i prapodovné věci :D


Pravidla: 1) Napište 10 faktů o sobě. 2) Zodpovězte otázky, které vám položila osoba, co vás nominovala. 3) Nominujte několik dalších lidí a dejte jim 10 vlastních otázek.

1) Jsem člověk, který se sám sobě hroozně moc líbí. Dokáže si říct, co mu sluší a co ne. Jsem spokojená s tím, jak vypadá (v určitých chvílích):D a někdy mám až nepřestavitelně velký ego.
2) Jevím se hrozně flegmaticky, (z větší části jsem flegmouš a hodně lidí mě tak i vidí), tiše a zakřiknutě. Můžu působit jako sociopat, ale jen se nerada otevírám lidem, kteří mi nejsou sympatičtí a nemám k nim moc velkou důvěru.
Možná díky tomu, jsem se nenechala zlákat na základce ke kouření cigaret. Byl a je to pro mě humus.
Hodí se ke mně přísloví "Tichá voda břehy mele" :D
3) Mám dvě starší sestry. Nic divného, ale vím o nich asi tři roky. :D
4) Pořád spím s plyšáky (krom toho, kdy mi plyšáky dělá někdo jiný), ale přece nemůžu odkopnout opičku, kterou mám už od dvou let :)
5) Zkouším nové recepty (hlavně z Japonska) a ráda vařím a nejspíš dobře (určitě), protože mé okolí si stěžuje, že přibírá. :D
6) Skoro každý den jsem se malovala v 8. třídě a přestala jsem od9. :D Teď se maluju tak na plesy, čo jiné významnější události:)
7) Moc ráda fantazíruju a zaobírám se svými myšlenkami. Dokonce si občas nepamatuju kus cesty. Naštěstí u silnic zastavím.
8) Nemám ráda, když nemám náladu, když na mě někdo sahá nebo je v mé osobní zóně. (Když si mě dotyčná osoba nevšímá, je to oká, horší je, když se snaží o kontakt.)
9) Mám svoje názory, které hodně lidí nechápe a pochopit nechce. K něčemu jsem hodně tolerantní a něco pak i odsuzuju. (Ale mám k tomu své důvody)
10) Jako malá, jsem byla hodné dítě. Kamarádila se hlavně s kluky (to zůstalo) a vyrůstala s bratránky. Nejspíš díky tomu, jsem chtěla místo princezny být vojákem a především sniperem.

Otázky od Eričky :)
1. Jste šťastní? :)
Šťastná jsem v určitých chvílích, s určitými lidmi. Samozřejmě jsem šťastná, když si pro sebe něco udělám, když si na mě někdo vzpomene, prohodí pár slov, či mi dá nějakou maličkost, která ale opravdu potěší, než nějaké drahé dárky :) Jsem šťastná, když se mi něco povede (umím se sama hodně dobře chválit a dávám si odměny: D )
2. Je pro vás někdo tak moc důležitý, že byste pro něj udělali vše?
Určitě bych vše udělala pro sebe (Láska k sobě sama být musí), a velice hodně věcí pro rodinu a přítele.
3. Co děláte nejradši? (Koníčky :))
Toho je hodně :) tákže: Koně (ježdění i starání se o ně),plavání, snění, čtení knížek, kreslení, psaní příběhů (snažím se zlepšovat^-^), šití (cosplayů, oblečení), háčkování, sledování anime a čtení mangy, vaření, pečení a to jsou takové ty nejhlavnější koníčky, které provozuju dlouho :)
4. Máte doma nějaká zvířátka?
Zvířátka ze zvířecí říše doma už bohužel žádné nemám(Já jsme taky takový malý zvířátko ^-^). Ale měla jsme křečky, andulky, pískomily a osmáka. I když občas domů zaletí moucha, zaleze pavouček a objeví se u mě hmyzátka, která by se u mě v pokoji vlastně objevovat neměla :D
5. Čemu dáváte přednost: Chození do přírody (lesa) x Procházka městem? (Může být oboje)
Příroda rozhodně příroda. Je to uklidňující. I když procházky městem a po parku provozuju každý pracovní den. Člověk by nevěřil, jak se na vejšce nachodí :D
6. Jaké druhy filmů máte nejraději? ( Komedie, romantické, horory, poučné,..)
Z hraných takové ty komedie, horory, fantasy, tajemno, ale nejvíc u mě vedou psychologické a trillery. Je to lepší než nějaké střílečky. Víc než na hraný filmy se koukám na pohádky či animované filmy, tam se může dít cokoliv. :)
7. Jaké jsou vaše sny? Máte nějaké? (Pokud nechcete, nemusíte je vypisovat, stačí, když si je jen uvědomíte, připomenete :))
Sny určitě jsou a dají se říct asi takhle-> Mít nějakou krásnou budoucnost, pokud možno ne nudnou a šedivou.
8. Máte rádi hudbu? Jaký žánr? :)
Hudbu mám opravdu ráda. Poslouchám to, co se mi líbí. Spíš jednoduší bude říct, co neposlouchám. Jsou to ty žánry, které jsou moc elektronické… jeden příklad je techno (další vůbec nevím, ale myslím, že jich je víc?),Hiphop a zčásti dechovku.
9. Seriály x Filmy x obojí? :) Jaký je váš nejoblíbenější film/ seriál? :)
No obojí:)
Pokud vynechám, anime, tak oblíbený seriály jsou asi The Big Bang theory, HIMYM.
Film to bude těžší pokud opět vynechám nějaký z japonské dílny, tak nejspíš Rebelka a pak filmy s Johny Deppem -> Tajemné okno, Ospalá díra, Z pekla… prostě tam kde je trochu vyšinutej :D
10. Co na svém životě milujete? :) Je něco, co byste změnili? :)
Eičko, to je záludná otázka :D Miluju svůj život, sebe a několik dalších lidí a zvířata. Změnila no, radši ne, protože by to mohlo být horší, a něco by mohlo mít mnohem větší následky. Dobře je něco, co bych občas chtěla změnit, ale to jenom kvůli tomu, abych mohla být s koníkama, které miluju. Hlavně s Kikinkou, jenže ta je už bůh ví kde. A lidi, kteří se kolem koní shromáždili, jsou snad na koně hodní, ale na člověka rozhodně ne. Jsem vlastně ráda, že jsem si nenechala srát na hlavu.
Ehm to jsme se nějak rozepsala, pardon.

Otázky od mé maličkosti:
1) Čteš hodně knížky? Jaké jsou tvoje oblíbené žánry, autoři?
2) Co máš radši knížky na papíře či v digitální podobě
3) Tvoje nejoblíbenější knížka/film?
4) Líbil se ti někdy film, který byl natočený podle knížky?
5) Zkusila jsi někdy jezdit na koni?
6) Co si o tom myslíš? Myslíš si, že ježdění na koni je snadný: ano, ne, proč? :)
7) Tvoje nejoblíbenější jídlo?
8) Máš z něčeho strach?
9) Co říkáš na současné "umění"?
10) Kterou zemi bys chtěla navštívit?


Nominovaní:
Momo-chan
Aki-chan
Sarah
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 7. listopadu 2013 v 12:06 | Reagovat

Jéé, taky mám dvě starší ségry, ale přiznám se, že to vím už od narození =D

2 eri-cka eri-cka | Web | 9. listopadu 2013 v 14:25 | Reagovat

Tak to je super, že jsi do toho šla :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama