Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Listopad 2013

01. kapitola

25. listopadu 2013 v 17:54 | Tara |  Nový život
Zdravím :) Omlouvám se, že přepisování kapitoly trvalo tak dlouho. He he, jen jsem trochu někam zastrčila papír, kde byla napsaná a nemohla ho najít :D další bylo, že se psaly (a ještě budou psát) zápočtové písemky. Už vím, že jsem jednu dala, uvidíme ty další :D
Ještě jsem programovala hru (úkol na programování), Napadla mě nejdřív taková ta balící hra. Seme hledá ukeho... ale to bych tam nemohla mezi tolika kluky ani ukázat :D Takže z toho sešlo:)
Ale už dost keců, máte tu první kapitolu povídky. V tomto dílečku se moc neděje, ale snad se vám bude líbit. V příští kapitole se stane víc věcí. :)
btw. za přípandé chyby se omlouvám, snad jich nebdue tolik :)
+ Jak se těšíte na Vánoce? :) přece jen o víkendu už začíná advent :) Já celkem jo, nejvíc se těším na to, jak budou ostatní reagovat na dárky odemne:)

"Meliso, Měl! Nech toho! Dneska na to nemám náladu. Sem utahanej a ještě pak musím hlídat bráchu" Snažil jsem se ji všemožně odehnat. Ano Melisa, dokonalá přítelkyně.


"Lásko." Zavrněla mi u ucha. "Bráchu neřeš. Posadíme ho před televizi, zapneme pohádky a budeme mít klid. V tvém pokoji si mlžem užít jak je libo. Uvidíš, že si na únavu ani nevzpomeneš." Svoje slova doplňovala rukama, kterýma šátrala po mém těle. Neúspěšně.

Prolog

12. listopadu 2013 v 20:30 | Tara |  Nový život
Zdravím:)
Přináším vám prolog k povídce, která má po dlouhé době více kapitol a která je z normálního žívota. O_o Žádné nadpřirozeno, žádná dívná stvoření ani nic podobného. Občasné násilí, kdy přemýšlím jestli si to ten klučina zasloužil.
Snad vás prolog navnadí, snad se vám povídka bude celkově líbit.

Více informací ZDE

UPOZORNĚNÍ: Jakákoliv podobnost s místy a se žijícími lidmi není čistě náhodná. :DŘetězovka

7. listopadu 2013 v 6:00 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Zdravím :)
Jelikož jsem byla nominovaná do jedné řetězovky, kterou jsem nějak slíbila splnit, tak tady ji máte :D
Je to už hooodně dávno, co jsem něco takového dělala, jestli vůbec?! Pamatuju si na Bleskovky, ale na řetězovky moc ne. Možný je, že toto je moje první vyplněná. :D No noc třeba si počtete ;)
Omlouvám se pokud odpovědi nebudou dávat smysl a otázky nebudou originální. :D Jelikož k 10 věcem o sobě mě moc věcí nenapadlo, dávala jsem tam i prapodovné věci :D

Dívka

3. listopadu 2013 v 9:31 | Tara |  Hraju si
Zdravím všechny :)
Nedávno jsem se přihlásila do jedné malé soutěže v kreslení ZDE. (pokud chcete můžete hlasovat :) samozřejmě pro obrázek, co se vám bude líbit víc) ;)
Obrázek, který jsem do soutěže poslala, jsem ještě překreslila v počítači, protože oskenovaný se mi prostě tolik nelíbí. :D