Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Sestřičko? Můžeme ještě...

20. října 2013 v 9:55 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Rozhodla jsem se dát sem tuhle jednorázovku. Nevím, co mě to popadlo... ale to vlastně nevím nikdy. Každopádně mužskému osazenstvu, kterému jsem to dala přečíst se to líbilo :D tak snad i vám :)
Předem varuji je to tak 18+ a není pro pro homofoby. přeji hezký den :)


Drobná dívenka s medovými vlásky zrovna dorazila domů ze školy. Zvesela pozdravila, ale odpovědělo jí jen ticho. Nikdo nebyl doma a to už se smrákalo. Rychle ze sebe shodila promočené kozačky a kabát pověsila na věšák. Venku byla opravdu zima, proto si řekla, že se půjde vykoupat. Cestou do svého pokoje fantazírovala, jako skoro celý den ve škole. Její představy rozhodně nepatřily mezi ty nejslušnější. Musela se odreagovat. Ještě si prohlédla dům, jestli jsou opravdu všichni pryč a natěšená s již zvlhlými kalhotkami vešla do koupelny. S oblečením se nepárala a všechno naházela do kouta.


Než stačila zapnout sprchu, už jednou rukou zabloudila na nejmokřejší místo na svém těle. Něžně, skoro jako by se bála, si přejela po výstupku slasti a lehce se zachvěla. Po tomhle se už nemohla dál držet. Pustila na sebe teplou vodu, sedla si a rychle se dováděla k vrcholu. S dokončením své prácičky vykřikla a od dveří se ozval potlesk. Vylekaně se podívala na zdroj tohoto zvuku. U dveří stála její starší sestra a propichovala ji svýma tmavýma očima. Když se odlepila od dveří, dívenka sebou trhla a trochu víc se přitiskla k okraji vany.
"Vidím, že nejsi tak nevinná, jak všichni říkají." Pousmála se starší a naklonila se nad světlovlasou dívku. "Dokonce už jsi začala prozkoumávat své tělo a ocelkem důkladně." Mladší dívka se odhodlala vylézt z vany a rychle se zabalit do ručníku. Ovšem udělala to moc rychle a skončila v náruči své starší sestry. Opět sebou polekaně trhla, tentokrát, když ji brunetka začala šeptat do ucha. "Stejně, jak jsem na tebe koukala, nemyslím si, že své tělo zkoumáš správně a rozhodně si neobjevila další skvělá místečka. Chtěla bys zaučit? Jestli tě to zajímá, přijď do mého pokoje." Svůj monolog zakončila lehkým skousnutím ušního lalůčku. Odešla zanechávajíc zmatenou malou sestřičku za sebou.

Brunetka nemusela čekat dlouho. Chvíli poté, co se pohodlně usadila na postel, se otevřely dveře a v nich stála ona, jen v dlouhém triku a kalhotkách s medvídkem. Starší ze sester se pousmála, vstala, šla ke dveřím, které zamkla, a zaměřila svou pozornost nerozpačité stvořeníčko před sebou. Na nic se neptala, chytla ji za ruku a zavedla k posteli, na kterou ji posadila a hned na to položila. Zkusmo se natiskla na drobné tělíčko pod sebou, objala ho a rty zabloudila na dívčin krk. Cítila jak je napnutá.
"Neboj se, za chvíli to bude příjemné a bude se ti to líbit." Zašeptala stejně, jako v koupelně jí skousla lalůček. Najednou se dívenka jakoby probudila a začala odporovat.
"Ne… nech toho. Rozmyslela jsem si to. Nechci nic nového zkoušet." Začala panikařit a odstrkovala svou sestru rukama, které jí byly chyceny a přišpendleny nad hlavou.
"Pozdě. Přišla jsi, nechala ses položit na postel. Takže buď hodná a užívej si to." Brunetka se jí zadívala do očí. Když se stále bránila, sundala ji nějako tričko a ruce jí svázala šálou, kterou měla položenou na nočním stolku. I na tohle se připravila.
Plavovláska vyděšeně kulila své modré oči, stále se kroutila, ale už měla omezenější pohyb. Její sestra se jen usmívala nad krásou mladého těla. Zkusmo políbila svou sestru na rty, které ovšem nechtěly spolupracovat. Proto začala prozkoumávat ostatní části mladého těla. Zatímco jí líbala na krku a klíční kosti a vdechovala vůni její právě umyté pokožky, její ruce bloudily po jejím těle a zvláštní pozornost věnovala mladým prsům. Rty brunetky se pomalu sunuly níž až ke kopečkům volajícím po lepší zacházení. Začala olizovat růžový hrbolek a rukou zpracovávala druhý. Její mladší sestřička se přestala bránit a teď se jen snažila nevzdychat, zatím co se její bradavky stavěly do pozoru. Brunetka se usmála, věděla, že má vyhráno. Jazykem zpracovala ještě druhou bradavku, kterou občas skousla, a poté se vydala na dlouhou cestu do místečka, které stačilo opět zvlhnout. Dívenka zakňučela na protest, který opadl, když brunetka jednu ruku přitiskla na vyhřáté místečko a dál se věnovala líbání bříška. Když došla až k podbřišku, zastavil jí lem kalhotek, které začala pomalu sundávat. Přitom neopomněla líbat sestřičku na vnitřní straně stehna, na lýtku a nakonec na kotníku. Tuto cestu opakovala na obou nožkách a stejnou cestou se vracela i zpět.
Konečně se začala věnovat i roztoužené mušličce. Laškovně přejela jazýčkem po výběžku rozkoše, až mladší vykřikla. Starší se činila, dráždila sestřičku jazykem, kterým občas zajela i do utajované jeskyňky. Ke svému škádlení přidala i prst, který neomylně vnikl dovnitř. Brunetka s uspokojením poslouchala, jak její sestřička vzdychá a kroutí se pod návalem rozkoše. Rozhodla se to dál neprotahovat a několika zkušenými pohyby ji dovedla k vrcholu.
Plavovláska zrychleně oddechovala, v hlavě měla prázdno a jen si užívala. Vše bylo jiné, než když si to dělala sama. Mnohem lepší. Zadívala se své starší sestře do očí, po tom co jí brunetka odvázala ruce a utřela si pusu od šťáviček plavovlásky do kapesníku.
"Tak co? Líbilo?" Optala se starší s úsměvem, poté co svou sestřičku něžně políbila na špičku nosu.

"Víš… můžeme si to ještě někdy zopakovat?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 21. října 2013 v 14:18 | Reagovat

Hehehehe =D Jen jednou v životě jsem četla vyloženě yuriistickou povídku, ale ta byla napsaná o dost nevybíravějším stylem =D Docela tě obdivuju, pro mě by bylo skoro až obtížné psát hetero, natož yuri =D Ale prima, yuri povídky jsou oproti yaoi povídkám nespravedlivě utlačovány ^_^

2 Shio Usami Akira Shio Usami Akira | Web | 22. října 2013 v 21:06 | Reagovat

Promiň, že to píšu sem - na Spiral se určitě podívej - je to starší, ale dobrý anime. Online jsem to nenašla nikde, ale na stažení je to tady:http://www.animeveterani.4fan.cz/node/52

Až to doukoukáš, tak mi napiš jak se ti to líbilo :)

3 eri-cka eri-cka | Web | 24. října 2013 v 12:13 | Reagovat

Je to pěkně napsaný, žádná vulgárnost a to se mi líbí :-)

4 so-fucking-gay so-fucking-gay | Web | 5. listopadu 2013 v 17:11 | Reagovat

Zahraj si yaoi RPG na http://so-fucking-gay.blog.cz/ !!!
Promiň za spam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama