Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Jak jde život...

15. října 2013 v 9:34 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti

Zdravím všechny zbloudilé pocestné a kolemdoucí, kteří se dostali na tento blog.
Tenhle článek je vlastně celkem nepodstatný :D
Jen mi začalo další období. To jest studie na vysoké škole. Přesněji řečeno na technické univerzitě, fakulta strojí a obor strojní inženýrství.
Už tam chodím třetí týden :D První týden proběhl celkem pohodově, jen seznámení a trocha i učení. Měla jsem i imatrikulaci, která b ybyl av pohodě, kdby tam nehrálo cosi jako skupina x)
Ale co je nejlepší zpráva z vejšky... už mám jeden zápočet, takže mi tak odpadla jedna dvouhodinova ^-^. Škoda, že v ostatních předmětech to nebdue tak lehký, jako v tý matematice x)
A zjistila jsem, že na vysoký trávím o hodně víc času venku. Přece jen přechody mezi budovami a čekání na další hodinu trávím procházením se po městě případně po parku. :)


V září jsem začala chodit na Tai-chi. Je to takový příjemný, protáhnu se, zaposiluju jsou tam i ukázky jak bysme se mohli bránit pomocí určitých pohybů. :)
Samozřejmě že v tělocvičně s náma na druhé půlce cvičí Aikiďácká skupina. Je to celkem sranda se na ně dívat a poslouchat je, zvlášť když používají slovo Uke (za divné myšlenky může moje yaoistická dušička, ale kdo by se divil? Vždyť on jim tam říká... "Jsi uke, takže musíš být trochu uvolněnější" ) :D
V září jsem byla u sestry v Luhačovicích a mazlila se se štěňátkem. Takový trdlo x). Zahrála si šipky a napila se vincentky:)

Ajax - starší hafík

Persy - Ajaxův synáček ... není roztomilej? x)

Otec a syn si hrajou :)

Taky jsem upekla dort pro oslavence ve tvaru ozubeného kolečka. Byl to můj první dort, který se měl něčemu podobat, takže to i podle toho vypadá, ale všem chutnal :D Nakonec jsem v říjnu pekla ještě jeden dort tentokrát pro mamku. Ten už vizuálně vypadal o hodně líp:) a další plus bylo, že byl dobrej x)

Dort ozubené kolečko s drážkou pro pero a kusem hřídele x)

Dort pro mamku alá tak tam udělám nějakou kytku x)

Co se týče povídky, přidám sem jednu, ale úplně jinou než jsem měla v plánu x) Ale i přesto to není pro někoho, kdo nemá rád homosexuály x)

Tak se s vámi loučím, mějte se krásně a užívejte si :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Momo-chan Momo-chan | Web | 16. října 2013 v 15:17 | Reagovat

Veľmi pohodový článok :) Uke :D ja by som sa na tom dosť smiala. Ani som o tom nevedela, že si pri tom tak hovoria. Torty vyzerajú dobre, neviem prečo, ale tá prvá sa mi páči viac :D Nie som moc na kvetiny :) Ale aj kvetivoná je pekná
______
Ďakujem za podporu, určite mi to pomohlo, aby som ten vodičák spravila :)

2 Smajli Smajli | Web | 16. října 2013 v 16:26 | Reagovat

Ej, já mám imatrikulaci až v listopadu! =D "Jste uke, musíte bejt uvolněnější"... z toho jsem málem umřela =D =D Myslíš, že slyšeli někdy o yaoi? Asi ne, protože jinak by to určitě změnili =D =D Ségra dělala nedávno taky podobný dort, ale se silnicí =D

3 eri-cka eri-cka | Web | 16. října 2013 v 21:31 | Reagovat

Dortíky vypadají skvěle, můžeš se pustit klidně do dalších :-) a pejsci jsou miloučcí :-) Tai-chi je dobrý nápad, taky nad tím uvažuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama