Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Jak a proč?

25. října 2013 v 20:49 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti

Ajuj:)
Tenhle článek je v celku o ničem. *krásný začátek, všechny si odradila* Je to článek, jak jsem vlastně přišla k blogu a proč, jaké byly začátky a proč zrovna přezdívka, kterou mám. :) + Přidám nějaké další informace týkající se blogu. :)Začala jsem blogovat někdy v listopadu roku 2006 na blogu Turana.blog.cz s přezdívkou Tarantule.
Přezdívku Tarantule jsem si vybrala, jestli si dobře pamatuji, kvůli knížkám Darrena Shana, kde se právě jedna roztomilá tarantule objevila. Blog se jmenoval Turana jednoduše, protože tarantule už bylo zabrané. :D Později jsem tento blog zrušila a založila si s obdobnou adresou na webgarden. Byla to škoda, protože jsem tak přišla o svoje prvotinky. :(
Dalším krokem na blogu bylo založení společného blogu s mojí tehdejší nejlepší kamarádkou. Je to tento blog anteater, neboli mravenečník. Přezdívka Tarantule mi zůstala a blog s ní, protože kamarádku to nebavilo. Bylo to jen na pár měsíců v roce 2007.

Moje přezdívka Tarantule se zkrátila na Tara hlavně díky Silmarilien. Tuším, že nějak v této době jsem na internetu poznala Elišku, se kterou si píšu doteď a se kterou jsme se párkrát viděly. S ní jsem měla založený taky jeden blog, ale dlouho nevydržel. Taky jsem díky blogu poznala Lenku a i naživo.:)

Další blog, který jsem si založila v roce 2009, byl s mojí spolužačkou Luckou. Celkem to klapalo, ale nějak koncem devítky to skončilo. Na tomto blogu jsem vystupovala pod přezdívkou Monyuky.
Nakonec jsem si založila v roce 2010 blog, kde jsem vyloženě kňourala a kde jsem měla přezdívku Sorrowen, která kňourání velice odpovídá, :D znamená to zármutek, žal a podobný věci x)

Taky jsem musela založit stránku na informatiku, ale to už si pořádně nepamatuju. :D

Moje přezdívka se vyvinula, díky různým stránkám na Tara Sínerix (Sinrix) von Monyuki. Používám různé obměny.:) Teď si jí rozpitváme. :D

Tara- to jsem tu už zmiňovala, vzniklo to z Tarantule. (Jop Tarantule se mi líbí, stejně jako sklípkani… dobře ty dvě potvory by se mi nelíbily, kdybych je potkala někde bez terária.:D Tito dva pavoučci se mi líbí oba, protože dřív jsem žila v domnění, že tarantule je stejně chlupatá, jako sklípkan… na gymplu mě profesorka, stejně jako ostatní spolužáky, vyvedla z omylu.)

Sínerix/Sinrix- Sinrix- to je přezdívka sama o sobě, je složená ze sin (hřích) a rix. Naneštěstí ke své smůle jsem zjistila, že Sinrix se zčista jasna objevila na hodně místech a ne mojí vinou.T_T
Zrodilo se z toho tedy Sínerix (který prostě chci vyslovovat jako Sinrix) a je to složené ze jména Síne což je gaelského původu a znamená "Bůh je milostivý" a jakési přípony rix.
Další zajímavost jména Síne je ta, že se tak jmenuji v češtině, alespoň moje jméno má stejný význam ^-^.

Von- taková vsuvka, aby to lichotilo mému sluchu

Monyuki- z původního Monyuky. Složeno z mon- nebylo to dávání účelně, ale může se to brát z francouzštiny jako můj :) A Yuki z japonštiny jako sníh-> dohromady můj sníh?
Popravdě řečeno, ze začátku to vůbec takhle nebylo myšleno, jen mě to napadlo a líbilo :)

Když jsem skončila v pitvání mé blogové kariéry, tak řeknu něco málo o dalším dění na blogu.:)
Nějako jsem neodolala a založila si ASK… nevím jestli toho nebudu litovat :D Pokud chcete, klidně se ptejte x)
Už celkem dlouho přemýšlím, že tenhle blog pomalu přesunu na jinou adresu. Už jsem s tím začala -přepisovala jsem různé povídky, upravovala… pak se mi smazala flanka no a nějak jsem se k tomu nedostala.) Jestli se to zrealizuje, uvidím. Ale někdy určitě :)

Možná některé z vás potěší, že jsem začala psát menší povídku, která bude mít pár kapitolek. Bude to z reálného světa, bude to příběh o jednom homosexuálu. Víte, na vejšce mám tolik kluků, že nějak to jde samo. Taky že několik stránek na papír jsem napsala ve škole a tam jsem dostala nové a nové nápady… některé přednášky (dvě) se jinak nedají nějak snést.


To by bylo všechno. Snad jen děkuju za komentáře u povídky i u Maidky :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eri-cka eri-cka | Web | 27. října 2013 v 14:24 | Reagovat

Hned jsem o něco moudřejší :-D

2 Smajli Smajli | Web | 27. října 2013 v 16:34 | Reagovat

Netušila jsem, že máš tak propracovanou přezdívku a bohatou historii =D =D Všechna čest =)

3 Momo-chan Momo-chan | Web | 27. října 2013 v 18:34 | Reagovat

Si prvý človek čo poznám, čo čítal Darrena Shana, mám to doma a musím povedať, že sa mi páčil aj film - i keď to hlavne pre herca Josha :D Tarantula, to je super :) To je také temné, takže potom už len Tara - to by ma nenapadlo :) na poviedku sa potom kuknem

4 eri-cka eri-cka | Web | 30. října 2013 v 11:05 | Reagovat

Ahoj, nominovala jsem tě do projektu: http://eri-cka.blog.cz/1310/liebster-blog-award

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama