Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Říjen 2013

Jak a proč?

25. října 2013 v 20:49 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti

Ajuj:)
Tenhle článek je v celku o ničem. *krásný začátek, všechny si odradila* Je to článek, jak jsem vlastně přišla k blogu a proč, jaké byly začátky a proč zrovna přezdívka, kterou mám. :) + Přidám nějaké další informace týkající se blogu. :)

Sestřičko? Můžeme ještě...

20. října 2013 v 9:55 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Rozhodla jsem se dát sem tuhle jednorázovku. Nevím, co mě to popadlo... ale to vlastně nevím nikdy. Každopádně mužskému osazenstvu, kterému jsem to dala přečíst se to líbilo :D tak snad i vám :)
Předem varuji je to tak 18+ a není pro pro homofoby. přeji hezký den :)


Drobná dívenka s medovými vlásky zrovna dorazila domů ze školy. Zvesela pozdravila, ale odpovědělo jí jen ticho. Nikdo nebyl doma a to už se smrákalo. Rychle ze sebe shodila promočené kozačky a kabát pověsila na věšák. Venku byla opravdu zima, proto si řekla, že se půjde vykoupat. Cestou do svého pokoje fantazírovala, jako skoro celý den ve škole. Její představy rozhodně nepatřily mezi ty nejslušnější. Musela se odreagovat. Ještě si prohlédla dům, jestli jsou opravdu všichni pryč a natěšená s již zvlhlými kalhotkami vešla do koupelny. S oblečením se nepárala a všechno naházela do kouta.

Chibi maid

18. října 2013 v 19:41 | Tara |  Hraju si
Zdravím, všechny průchozí :) Opět se budu vytahovat se svým výtvorem x)Je to jen taková rychlovka, po škole jsem se chtěla odreagovat a tak vznikla tato maličkost :)
Mě osobně se hrozně libí *ach ten egoismus* a docela mě přakvapilo jak málo mi dalo práce to vybarvování O_o no pokochejte se :) Snad se vám bude alespoň trochu líbit:)


Jak jde život...

15. října 2013 v 9:34 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti

Zdravím všechny zbloudilé pocestné a kolemdoucí, kteří se dostali na tento blog.
Tenhle článek je vlastně celkem nepodstatný :D
Jen mi začalo další období. To jest studie na vysoké škole. Přesněji řečeno na technické univerzitě, fakulta strojí a obor strojní inženýrství.
Už tam chodím třetí týden :D První týden proběhl celkem pohodově, jen seznámení a trocha i učení. Měla jsem i imatrikulaci, která b ybyl av pohodě, kdby tam nehrálo cosi jako skupina x)
Ale co je nejlepší zpráva z vejšky... už mám jeden zápočet, takže mi tak odpadla jedna dvouhodinova ^-^. Škoda, že v ostatních předmětech to nebdue tak lehký, jako v tý matematice x)
A zjistila jsem, že na vysoký trávím o hodně víc času venku. Přece jen přechody mezi budovami a čekání na další hodinu trávím procházením se po městě případně po parku. :)