Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Září 2013

HTF Nutty

19. září 2013 v 11:34 | Tara |  Hraju si
Zdravím všechny zbloudilé návštěvníky :) Tak pro dnešek se zase budu chlubit svým výtvorem :) Tentokrát je to obrázek Nuttyho z HTF :) byl kreslen do soutěže, ale bohužel nepostoupil do druhého kola, takjže ho dávám alespoň sem :)
V nejbliších dnech sem přidám ještě nějaká články a pak to bude ještě horší než děs a bída :D Ano v říjdu nastupuju na vysokou školu x) já se svým gymplem na odborný škole... mno bude to těžký :D
Každopádně se můžete těšit na další z mých výtvorů (obrázky, pečení, fotky z výletu u ségry ... možná i povídka, která mi leží v hlavě :) )

Dovolená :)

2. září 2013 v 20:41 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Než začnu cokoliv povídat o dovelené na jachtě, tak se musím ehmm pochlubit? No dá se to tak říct x) No prostě a jednoduše, jsem udělala maturitu z anglickýho jazyka, který jsem musela opakovat x/ Každopádně si myslím, že jsme mluvila o hodně líp než v květnu, ale stejně jsem podle učitele mluvila katastrofálně, měla jsme tam prý hodně chyb... hlavně, že jsme nedávala členy... Jakýho angličana budou proboha zajimat členy?
To jsou opravdu tak extrémě důležité pro život? No nebudu se už rozčilovat a radši vám popíšu průběh dovolený :) Jen názvy po mě moc nechtějte :D