Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Advik 2013

14. srpna 2013 v 19:34 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
V první řádě, bych vám ráda poděkovala za krásné komentáře, které jste mi to zanechali u mých výtvorů :) Opravdu mě potěšily :)
Další na řadě je mé rozplývání se nad Advikem x)
Byla jsem tam teda jen jeden den v sobotu, byla na hodně zajimavých přednáškách a prostě si to užila :) Domů jsem s mým doprovodem přijela až někde o půlnoci ^-^ Taky jsem se tam potkala s internetovou kamarádkou (teda teď už i naživo) Lenkou alias Perlou :) Za to jsme moc ráda :)

Viděla jsem spoustu skvělých cosplayů, nad kterými jsem mohla jen slintat :D


Ráno mě a můj doprovod odvezl taťka do Prahy:) Ale ještě před tím, jsem nám musela udělat oběd a jak jinak než nějaké to Bento ^-^ bohužel to jsme si nevyfotila. Nevypadalo nic mco ale chutnalo, to je hlavní :)

Přijeli jsme akorád, když se začaly prodávat lístky :)
První přednášku jsme nestihli, tak jsme si šli dát čaj do Maid café, zahráli fotbálek v retro hrách a pak šli na workshop s Nakagawa Kinji o samurajské kultuře. Bylo to opravdu zajimavé :)

Sám Nakagawa Kinji :)

Skupina posluchačů :) mezi nimi i má maličkost x)

Po téhle přednášce jsme šli před školu si sednout na trávu a sníst si oběd. Pak jsme pokukovali po lidech kolem a taky po stáncích, kde měli úžasný věci (zvlášť předražený plyšáky) xD Alespoň jsem si koupila několik placek :)
Po tomto jsme šli do hlavního sálu, kde jsem se potkala s Lenkou, na přednášku o Antropomorfních anime postavičkách. Byla to sranda, zajimavý a prostě tak :)

Na podiu se měli vyfotit holky co byly v sále. Vím fotka není moc kvalitní, ale starý foťák... nový se mi brát nechtělo :D

Dále jsme šli na přednášku o Japonské kuchyni a zvyklostech u stolu, která mě sklamala.. bohužel. Pak jsme si znovu zahráli fotbálek a poté jsme šli směr Hororové hry. Bohužel to bylo hlavně o faktech a žádné zažívné obrázky ani videa z hry. Pak jsme šli do Maid kavárny na džus a taky ven na malou svačinku. To už bylo skoro 6 hodin. Vyfotili jsme pár cosplayu a pak šli na další přednášku :)

Viděli jsme celou rodinku z Naruta :)

Potkali Fionu s velkou a hrozivou sekyrou x)

A vyfotili se s cosplayerkou :)

Po svačince jsme šli na Svět vocaloidů, který se trochu spozdil, proto jsme museli odejít dřív a šli jsmena přednášku o Lesbických videohrách, která byla vtipná a byla to krásná tečka na závěr :)
Jeli jsme metrem na Černý most, kde jsme čekali na taťku, který nás opět laskavě odvezl. Při čekání pršelo a proto, sjme se schovali pod most (súpíš vjezd na parkoviště) a tak se blblo x) Auta co kolem jezdila si musela myslet, že jsme ožralí x)

A ještě na závěr:
Pikachu

A fuj děsivé cosi ze Silent Hill (tady je docel amilej.. ale jak chodil, to bylo brrrr)

Mějte se krásně:)
A ještě jedná zpráva: Od pátku tu nebudu, jedu do chorvatska:)
Vaše příští rok jedu znova a tentokrát za Gasai Yuno Tařička x)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erička Erička | Web | 15. srpna 2013 v 13:21 | Reagovat

Ty ses měla,to bylo zážitků co, taky bych jela hned, to jejich oblečení je zajímavé, hlavně, že sis to užila, v Chorvatsku se měj krásně a pak dej na blog zážitky a hlavně fota ju.

2 Momo-chan Momo-chan | Web | 15. srpna 2013 v 17:23 | Reagovat

Páni, pri čítaní tohto som si fakt oddýchla, pekne si to napísala, mala by som na advik niekedy ísť :) (myslím, že som tam spoznala jedno svoje SB :D)

3 Smajli Smajli | Web | 16. srpna 2013 v 20:46 | Reagovat

Tak to sis to musela užít =D zajímala by mě ta přednáška o samurajích, já na jedné nedávno byla, a dozvěděla jsem se, že na rozdíl od samurajů, ninjové byli gangsteři a padouši nejhrubšího zrna =D =D

4 Shio Usami Akira Shio Usami Akira | Web | 11. září 2013 v 12:25 | Reagovat

Jak vidím, tak to jsi tam moc dlouho nebyla - nebo mi to aspoň tak přijde z obsahu článku. Já sem byla na Advíku všechny 4 (?) dny. Ale většinu času sem byla na turnaji League of Legends, takže sem Advík tak trochu ignorovala :D Ale i přesto sem něco stihla.. ale už tam chodím jen kvůli těm hrám a herní sekci (což mnoho lidí nesnáší a nejradši by ji zrušili) - NEVER !!! >_<

5 Kentaro Schiffer Kentaro Schiffer | Web | 16. září 2013 v 17:14 | Reagovat

oooo... Advík... s láskou na něj vzpomínám :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama