Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Noční návrat

19. července 2013 v 6:00 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Zdravím :)
Přináším vám seskupení slov, které vzniklo pozdě večer. Není to nic extra, jen to prostě je. Stejně jako název, lepší mě nenapadl x)
Nejspíš bych měla přidat i varování, že by to mohlo být i 18+ :D
Snad se vám to bude líbit :) A další článek by mohl být o něčem, co jsem si vytvořila... možná :)
btw: Snažím se překládat mangu, takže se jí třeb aněkdy dočkáte :D


Slyšel jsem za dveřmi pokus o tiché našlapování, jenže to nebylo možné. Osoba, která se o to snažila, měla těžké boty a podlaha jako naschvál hlasitě vrzala. Neubránil jsem se úsměvu, byl ohleduplný, ale tenhle starý dům mu to kazil. Za chvíli se otevřely dveře a on se snažil tiše vstoupit a potichu zavřít. Jenže dveře na protest hlasitě vrzly a ještě bouchly. Neměl to lehké. Já jsem stále dělal, že spím, přičemž jsem ho pokradmu pozoroval. Díval jsem se, jak si rozvazuje tkaničky u vysokých bot, které s námahou a opatrností sundává a pokládá vedle postele. Sledoval jsem, jak si pomalu rozepíná knoflíčky u vrchní části uniformy a poté i u košile. Bez svrchního oděvu jsem mohl spatřit jeho krásná široká ramena, a když si svlékal kalhoty, jsem si mohl řádně prohlédnout jeho vypracované svaly na rukou i na břichu. Očima jsem sklouzl k jeho rozkroku, kde se pod tenkou látkou trenek skrývala jeho chlouba. Mlsně jsem si olízl rty, což upoutalo jeho pozornost. Sedl si na postel a zadíval se na mě obviňujícím pohledem, který jsem mu oplatil svým nevinným kukučem. K mému rozhořčení se beze slova zachumlal do peřiny a ještě si lehl na bok zády ke mně. Naštval mě. Rozhodně jsem to nechtěl nechat tak. Přisunul jsem se k němu. Hruď jsem přitiskl k jeho širokým zádům a objal ho. Žádná odezva. Věděl jsem, že čeká, co udělám. Rád si se mnou hrál. Přejel jsem mu rukou po vypracovaném bříšku a pomalu jsem si klestil cestu k jeho chloubě, kterou jsem začal pomalu masírovat a mnout. Možná mě to vzrušovalo více než jeho. Chtěl jsem cítit jeho dotyky. Chtěl jsem být opět jeho loutka, i když jsem se vždy bránil. Přitiskl jsem se k němu silněji a otřel o něj svůj problém. Lehce jsem ho políbil na krku a snažil se ho přimět k reakci. Letmo se na mě podíval a při tom se usmíval, tím svým lišáckým úsměvem.

"Copak bys chtěl? Řekni mi to." Zeptá se podmanivým hlasem, z kterého se mi vždy podlamují kolena.
"Já… chci tebe." Tušil jsem, že to nebude stačit. Alespoň se otočil čelem ke mně a s podepřenou hlavou se na mě díval. Jeho očí jsem se nemohl nabažit. Byly to oči černé jako noc, když byly laskavé, připadal mi pohled do nich jako bych padal do měkoučké černé plyšové deky. Ovšem na druhou stranu, jeho oči uměly být tvrdé a chladné jako ocel, když zabíjel nepřátele. Párkrát jsem ten pohled viděl a jsem opravdu rád, že jsem jeho spojenec.

"Mě? Co přesně?" Zeptal se s úšklebkem.
"Já… chci, aby ses mě dotýkal, ehm, hrál si se mnou."zašeptal jsem a cítil, jak rudnu.
"Dobře, budu dnes na tebe hodný a nebudu po tobě vyžadovat, abys to řekl znovu a hlasitěji. Jsi dnes až moc roztomilý." Něžně se usmál. "Budu i tak laskavý, že to nebudu moc protahovat." To, že to nebude moc protahovat, znamenalo, že to bude o trochu kratší a míň mučivější než jindy. Rád mě totiž trápil tak moc, až jsem ho ani nemohl prosit, aby to rychle ukončil. Mohl jsem jen vzdychat a nechat ho, aby si dělal, co chce, stejně jako pokaždé. Po sexu s ním, jsem neměl žádnou sílu.

Naklonil se nade mě a pomalu ochutnával moje ústa. Ví moc dobře, jak nemám rád, tohle pomalé rozjíždění. Vjel sem mu rukou do vlasů a chtěl si ho přitáhnout blíž. Chtěl jsem spojit naše rty v nenasytném polibku. Bohužel je cvičený voják, bohužel je silnější než já a bohužel mi rychle sevřel obě zápěstí a jednou rukou mi držel paže nad hlavou.
"Buď hodný. Nebo tě tak vzrušují pouta?" Zašeptal mi do ucha, které polaskal jazýčkem a poté ho začal žužlat. Za chvíli jsem na sobě ucítil větší tíhu, jak si na mě sedl a začal mi zasypávat polibky krk, klíční kost a bradu. Za dlouhou mučivou chvíli se zaměřil na ústa. Nejdříve jemně sál spodní ret a poté mi vnikl jazykem do pusy. Neváhal jsem a zapojil do hry i ten svůj, při čemž jsem se k němu snažil víc a víc tisknout. Nesouhlasně jsem zamručel, když přerušil náš polibek. Jenže za chvíli jsem mohl jen slastně vzdychat, když se ústy přisál k mé bradavce a druhou velice zručně zpracovával rukou. Za chvíli je vystřídal. Už pustil moje ruce, jelikož jsem už za tak krátkou chvíli nebyl schopen odporovat. Kdo by se divil, když jsem byl dva dny bez něho.

Začal mi polibky zasypávat břicho. Dělal to velice pomalu, jako kdyby nechtěl vynechat ani centimetr mé kůže. Cítil jsem, jak líbá podbřišek. Naneštěstí se mému ztopoření vyhnul. Začal mě líbat na stehně a poté si jednu nohu přehodil přes rameno. Druhou rukou mi masíroval zadek a občas mě polechtal na kulkách. Za chvíli jsem ucítil chlad na mém otvoru, do kterého se teď draly jeho štíhlé a dlouhé prsty. Na chvíli přestal a uvelebil se tak, aby dosáhl na můj penis, který strčil do pusy hravě až po kořen. Vyjekl jsem slastí a vydal se mu vstříc. Zastavil mě svou silnou rukou. Na protest se mezi vzdychy ozvalo slabé zakňučení. Ještě víc jsem zakňučel, když těsně před vrcholem přestal. Nenáviděl jsem ho za to, ale zároveň jsem se chvěl v očekávání, co přijde dál.
Otočil mě na břicho a nějako si mě našteloval do kleku. Přitáhl si můj nedočkavý zadek blíže k sobě a zamířil svou chloubu do připravené dírky. V tomhle byl něžný a opatrný. Nechtěl mi ublížit. Zarazil mě, jakmile jsem se pokusil pohnout. Samozřejmě tempo určoval on. Jakmile do mě celý zajel, počkal a teprve po té začal pomalu přirážet. Jednou rukou mě podepíral a druhou si hrál s mým penisem. Dával si pozor, abych se moc rychle neudělal. Bylo to mučení, ale krásné. Chtěl jsem se udělat s ním, jenže on byl až moc šikovný. Proto jsem mu výstřikem zkropil ruku a také prostěradlo. On se udělal chvíli po mně a prohnul se v slastné křeči. Jednou se mu chci dívat do obličeje, musí mýt krásný výraz.

Pomalu ho ze mě vytáhl, pak mě políbil a pohladil po vlasech. Za chvíli mě myl ve sprše. Z postele stáhnul potřísněné prostěradlo, něžně mě položil a lehl si vedle mě. S úsměvem jsem si mu lehl na rameno. Usnul jsem vyčerpaný, ale s pocitem naprostého uspokojení.

Ráno jsem měl opět připravenou snídaní a on, můj sexy voják, byl zase pryč. A zase jsem nevěděl na jak dlouho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eri-cka eri-cka | Web | 19. července 2013 v 17:32 | Reagovat

Tak to je fakt hustý ??? :-)

2 Smajli Smajli | Web | 21. července 2013 v 22:51 | Reagovat

Jupí, už jsem se bála, že z tvého blogu úplně zmizelo yaoi!! ^_^ Sice originálovky nečtu, ale udělala jsem výjimku, bylo to prima PWP na dobrou noc =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama