Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Kvákání žabky ^-^

26. června 2013 v 20:19 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Zdravím ^-^
Od ledna se stala spousta věcí :) Měla jsem narozeniny, maturitní ples a maturitu.Téma maturitního plesu bylo "Půlnoc v Paříží" podle stejnojmenného filmu. Téma mě teda nenadchlo, Paříž nějako nemusím, ale i přesto to bylo fajn :) Jen mě mrzel nedostatek nějakých lepších tanečních, plesových skladeb. Konkrétně nějaká polka, hrály ji tam jen jednou a tak jsem si nemohla pořádně zatancovat s taťkou, protože prostě pak už nehráli x(
A co s emi vůbec nelíbylo bylo půlnoční překvapení, překvapení to opravdu bylo. Samozřejmě se to "všem" líbilo. Byla to nějaká kapela z jiného gymplu. Proti kapelám nic nemám, jen by tato konkrétné nemusela hrát takové zdlouhavé a jednotvárné písničky, na které se prostě nedalo tancovat (pokud jste byli střízlivější), jen skákat. Prostě nic extra.
Největší radost mi stejně udělala rodina mamčínýho bráchy :)

Pokud by jste chtěli, tak se můžete kouknout na naše předtančení, které se nám, dle ohlasů, opravdu povedlo :)

Další byla na scéně maturita. Dozvěděla jsem se, že zákonem nebyla dána maturita z jazyka, jenže náš gympl se rozhodl, že jazyk mít musíme a natvrdo ve školní části, která je těžší. Samozřejmě, že jsem to neudělala ^-^ Ale je vidět, že nejsem na jazyky a nebo prostě, že jsem z toho maturovat nechtěla, ale musela. A ke všemu jsem si vytáhla "krásné téma" My future career x/ co mě nastvalo bylo, že učitel, který mě neučil, byl milejší a snažil se víc pomáhat než ten, kterého jsem měla 3 roky x/ Ještě pokládal milé otázky typu "A berou na vejšku i v září? Co bys dělala, kdybys to neudělala? apod." na uškrcení x) Další co mě ne moc potěšilo bylo, že když propadl z angličtiny spolužák, tak mu ještě říkal, že kdyby řekl ještě 3 památky v Praze, tak to má... ehmm ale dost stěžování x)
Z ostatních ústních předmětů jsme dostala čeština 1 (díky a Krysaře od Dyka ), informatika práce 1 a otázka 1 (textové editory a typografie... dělala jsem na to prezentaci ^-^) dohromady 1, matematika hyperpola 2 (ano počívám velic epomalu, já vim :D ale když člověk, má na potítku okno, ví stěží první příklad ze 3 a doufá, že se k tomu třetímu nedostane, tak je to pak jasný. o=) vypočítala jsme nakone první a půlku druhého :) )

Jak jsem tu už psala, měla jsem pro maturitní práci vymodelovat 3D model školy, bohužel ve volně stažitelných editorech. Vyhrál program SketchUp, který bych uškrtila ^-^
Jen tak pro ukázku :D

No tak to je už konec mého výžblebtu x) Snad tu přibude nějako více článku :) teda rozhodně ano :) už o nějakých vím, tak snad se budou líbit :)

Mějte se krásně a užívejte si prázdniny :)
BTW omlouvám se za případné chyby, číst si to po sobě nechci (jsem lenoch, ano xD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 28. června 2013 v 12:31 | Reagovat

No, furt asi lepší půlnoční překvapení, než trend, kterej se vyvinul v našem městě, protože kvůli hitovce z léta tancovala polovina prosincových maturáků o půlnoci na Oppa Gangnam style =D Díkybohu, že já se maturáku vyhla ^_^ Tyjo, přemejšlím, jestli my jsme měli jazyk povinně, asi ne, ale myslím, že si ho stejně dali všichni... koukám, že jste měli štěstí na učitele, no. BTW, tys maturovala ústně z matiky? O_o Respekt!! Já byla ráda, že jsem ji dala státně, matiku jsem nikdy neměla ráda =D A ten 3D model vypadá skvěle! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama