Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Prázdniny

11. září 2012 v 20:58 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
No, když už je začátek školního roku, tak bych mohlka shrnout, jaké jsem měla prázdniny a jaký byl první týden ve škole.
Tak začneme:)


První týden jsem byla půlku doma. Navštívila jsem příbuzný, kteří byli u nás v kraji na dovolené a pak přemluvila strejdu, aby se mnou a s přítelem jel bratránek na dovolenou. "Dovolenou" jsme měli na tři dny, které byly strávené v kempu u zatopeného lomu Kristýna. Bylo teplo, a mohli jsme se pořád koupat :D Nejteplejší voda byla tak v 11 večer:)
V neděli jsme se vrátili domů.


Druhý týden jsem nastoupila do práce, která trvala od 10.07-06.08.2012, což je cca 5 týdnů. Náplní oné práce bylo zdobit vánoční stromky. Celkem jich bylo 390. A zdobilo se 6 různých druhů. První dva druhy byly šílené, třetí ušel a pak ty další taky šli, jenže to by tamnemuseli být různé houbičky a kýčový santové x) Stromy se pak posílaly do Německa, kde si je lidé koupí celé (a pak i celé vyhodí) nebo si budou kupovatjen samostatné ozdoby.


Po brigádě, jsem jela s přítelem a jeho bráchou a tátou na další dovolenou. Sjížděli jsme řeku Ohři. Výlet začal v Lokti a končil, kdesi x) Řeka byla plná kamenů a taky jsem se druhý den cvakla na peřejích, kde jsme se krásně obrátili o šutr.
První den jsme zakotvili v Karlových Varech v kempu pod mostem a šli se podívat na kolonádu a tak. Prohlídli jsme si předražené obchody a restaurace (Bageta na 160 kč; dva malý špízy za 490 kč; barbína za 6000 kč; naušnice třeba za půl milionu); Jídlo jsme si nakoupili v Lídlu a i před ním snědli. Lidé se divně koukali xD
Druhý den jsme zakotvili kdesy, kde jsme měli stan mokrý od kropení hřiště. U ohně jsme hrály hru z Partičky "jedno slovo" a zmrvili tak pohádku o Sněhure (která byla sedmihlavá) o Popelce (která byla chlap a vzala si holího kocoura, který byl kočka) a tak podobně. Byla sranda, viděli jsme padat hvězdy, ale jen vnoci byla hrozná zima.
Poslední den výpravy bylo konečně sluníčko a mě bylo docela teplo. Při příjezdu do konečnné stanice, tatínek nasedl rychle na vlak, jelikož další jel až za dvě hodiny a domů by jsme přijeli, někdy o půlnoci. přijel pro nás autem a my se zatím vyhřívali na nafukovací lodi, která byla táty, a spali :)

Poslední týdny prázdnin jsem strávila doma, u přehrady, na návštěvě u bratránků, v Poslku (kdejsem si koupila šaty na Maturiťák), na výletech... např.: muzeum Merkuru v Polici, Bozkovské jeskyně, Liberecká Zoo a tak:) Taky jsem se zbláznila a začala šít :D První můj pokus je korzet x) a ještě ted jsem si ušila triko a sukni :) jen to vyfotit x)

No a pak nastoupila škola. Naštěstí můj rozvhr není ta strašný, jak jsem se bála :D Pondělí do 4, úterý do 3:10, ve středu a ve čtvrtek do 12:35 a v pátek do 11:40 :D

A jak jste si užili prázdniny vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kika Kika | Web | 11. září 2012 v 21:10 | Reagovat

Se máš, já byla v práci :-/

2 Smajli Smajli | Web | 11. září 2012 v 21:55 | Reagovat

Krásný fotky ^_^ Počkej... zdobila jsi vánoční stromky? Vánoční stromky v červenci? =D =D

3 Allecto Allecto | Web | 13. září 2012 v 13:24 | Reagovat

Trochu opožděně reaguji na tvůj komentář, ale nějak sem ho přehlíd :D Wowko hraju na twinstaru na Deimosu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama