Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

To se nemělo stát 03/04

27. srpna 2012 v 21:20 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Jásejte další část tohodle veledíla xD Nějako jsem dostala chuť napsat další část a tak to tu máte. Už předem lituju toho co se tam stane x) Ale nebudu předbíhat ;) Snad brzo napíšu i konec. Ale hezké počtení ;)


Když všichni dosnídali, Nina mě vytáhla do pokoje, že se musíme převlíknout do plavek a jít do bazénu. Bylo vedro, takž jsem nadšeně souhlasila. Jejich bazén byl velký, dalo se vněm slušně zaplavat a nebyl ani moc hluboký, takže se dalo i blbnout. Za chvíli se k nám přidal i Alex a choval se docela slušně. Mile mě to překvapilo. Jenže pak odjela teta se strejdou do města.


Zábava pokračovala, ale bohužel se ubírala trochu jiným směrem. Nina nic nepozorovala, protože se k ní Alex choval stejně, ale ke mně. Začal mít různé narážky a dotýkal se mě letmo na ne zrovna obvyklých místech. Když Nina šla na záchod, chtěla jsem odejít z bazénu taky, ale Alex mě objal a tiše zašeptal: "Plavky ti moc sluší, ale líp vypadáš stejně bez nich. A nezlob se na mě, jen ti lichotím. Navíc nechtěla bys zranit Ninu ne?" Dal mi pusu na tvář a jako by se nic nestalo, vylezl z bazénu a šel do domu. Já tam ještě chvíli stála a snažila se neklepat.

"Hej slyšíš mě? Polez z toho bazénu, vždyť se celá klepeš. Sice nevím proč, ale snad nejsi nemocná?!"
"Oh Nino! Promiň, jen jsem se trochu zamyslela."
"Háá tobě se stýská."
"Ne to ne. Prostě jsem se zasekla, to je vše. Nedáme si nějakou svačinku?" snažila jsem se z toho vykroutit a snažila jsem se usmívat. Naštěstí Nina souhlasila a už běžela do kuchyně, kde nám teta už ráno něco připravila. Byl to vitacitový koláč a moc dobrý.

Teta se strejdou přijeli před polednem. Obloha se začala zatahovat a vypadalo to na bouřku a to jsem si chtěla ještě zaplavat. Abyste věděli, plavání mám ráda, proto mě jen blbnutí neuspokojí. Naštěstí teta při obědě nadhodila, že kdyby pršelo tak můžeme jet do města, prý je tam nový aqvapark. Když o tom tak přemýšlím, radši bych plavání oželela, kdybych věděla, co tím semelu.

Do aqvaparku jsme dorazili kolem třetí a už hodně pršelo. Naštěstí nás strejda odvezl. Zaplatili jsme vstup a šli se převléknout. Sraz jsme měli u bazénu, kde Alex už čekal a drze se na mě díval. Snažila jsem se to ignorovat. No naštěstí moc neprovokoval a choval se slušně. Jenže jsem si měla všimnout, že začíná být naštvaný, i když jeho tvář tomu neodpovídala. Bavila jsem se s mým spolužákem, který byl na návštěvě u sestry. Byla s ním zábava a navíc taky rád plaval, proto jsme si dávali závody. Pak jsme občas blbli na atrakcích, kde se k nám připojila i Nina s Alexem. Asi po dvou hodinách jsme se šli osprchovat a převléct. Alex zavolal rodičům, jestli pro nás nepřijedou. Čekání jsme si zkrátili v kavárně, kde prodávali dobrou horkou čokoládu. Bohužel se k nám připojil i můj spolužák a bohužel mi dával víc a víc najevo svou náklonnost. Bohužel jsem se dobře bavila. Bohužel.

"Riko? Byla to zábava že? Těším se, až si to zopakujeme." Promluvila Nina do ticha v pokoji. Byla už tma, my jsme ležely v postole, protože jsme byly unavené z dneška. Bylo kolem desáté. A aby bylo jasno, Riko je zkrácenina mého jména Joriko.
"Jop, zábava to byla. Hezky jsem si zaplavala, až mě bolí celý člověk. Jsem ráda, že už ležím v posteli." Potichu jsem se zasmála a zavřela oči. Nina už byla potichu, asi usnula a já pokračovala za ní.

Vzbudila jsem se, ale venku byla tma a pršelo. Mohlo být kolem druhé hodiny a někdo seděl na mé posteli. Když si všiml, že jsem vzhůru, přitiskl mi své rty na pusu, aby mě umlčel a teprve pak je vyměnil za ruku. Strnule jsem ležela. Byl nade mnou pořád naklonění a obličej měl tak blízko.
"Omlouvám se, nechtěl jsem tě vzbudit. Víš, jsi krásná, když spíš. Tak sladká, nevinná a bezmocná." Zašeptal a znělo to jako výhružka. Jestli jsem se před chvílí nebála teď ano. "Sundám tu ruku, když slíbíš, že neuděláš nějakou hloupost, jako třeba nezačneš křičet, či se bránit. Slibuješ?" Zmohla jsem se na kývnutí. "Dobře." S tím sundal ruku, ale pořád byl u mě tak nebezpečně blízko. Pak si lehl vedle mě a jednou rukou mě objal.
"Tak je hodná." Pochválil, když jsem neucukla nějak výrazně. Cítila jsme, jak hřeje, měl na sobě akorát kraťasy na spaní. Ještě se ke mně přitiskl. V jiné situaci to mohlo být příjemné a neříkám, že mě to alespoň trochu příjemné nebylo, ale tahle osoba mě děsila.
"Nech toho, vedle spí Nina, co když tě uvidí?" Zašeptala jsem a ucítila, jak se přesunul blíž k mému uchu.
"O to se neboj. Má tvrdý spánek. Ale stejně už půjdu. Chci abys, se pořádně vyspala, moje nejdražší Riko. Dobrou noc." S polibkem na čelo odešel a mne zanechal v rozpacích, vyděšenou a naprosto nechápající ležet na posteli. Naštěstí jsem usnula rychle a spala až do rána.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 27. srpna 2012 v 23:53 | Reagovat

Ten Alex je fakt podivín, nejsem si jistá, o co mu doopravdy jde =D Každopádně zajímavé, tak doufám, že rychle napíšeš to pokráčko ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama