Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

To se nemělo stát 02/??

11. července 2012 v 20:10 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Další díl mých žvástů :) musim najít další papír, kde to bylo napsaný :D
Ale zatím příjemný počtení ;)
+ jak užíváte prázdniny? :) já tak, že mám brigádu ( zdobim vánoční stromečky xD) vstávám v šest a domů chodim tak v 5 x) krása, připadá mi jako by t yprázdniny ani nebyly :D


Chvilku potom co jsme prošli dům, volala teta na večeři. Šli jsme do velké jídelny, kde byl už prostřený stůl a nandané jídlo. Měli jsme rajskou omáčku s knedlíkem. Bylo to jedno z mých oblíbených jídel.


Po večeři jsme se šli projít po zahradě a zašli jsme i do nedalekého sadu. Kolem jedenácté jsme se šli osprchovat. Nina šla do koupelny v pokoji a já si zalezla do koupelny, ke které byl přístup z chodby. Byla opravdu prostorná. V pravém rohu blíž u dveří byl sprchový kout a hned vedle něj pračka. V levém rohu dál byla rohová vana, kam se mohli vejít tak tři lidi a vedle ní ještě umyvadlo. Rozhodla jsem se, že půjdu jen do sprchy. Věci jsem si odložila na pračku, na které už byla připravena osuška, a vlezla jsem pod sprchu. Pustila jsem si na sebe vodu a po chvilce se mi ji podařilo nastavit na apříjemnou teplotu, potom jsem už nechala vodu, aby mi dopadala na hlavu a odnášela nechtěné myšlenky. Vodu jsem totiž milovala už od mala a tak proto jsem takhle strávila většinu sprchy a posledních pár minut jsme věnovala umývání.

Vypnula jsem vodu, otevřela jsem sprchový kout a natáhla se pro osušku. K mému překvapení tam nebyla. Rozhlédla jsem se proto po koupelně a uviděla Alexe, jak mě pozoruje a v ruce drží osušku. Lekla jsem se a schovala se za sklo, přes které naštěstí nebylo moc vidět.
"Vrať mi osušku." Vyhrkla jsem, "A vůbec, co tu děláš?" zeptala jsem se ještě a cítila jsem, že se víc a víc červenám.
"Myslel jsem, že je tu Nina. Moje chyba." Odpověděl klidně a dál se díval na mě.
"Tak když jsi zjistil, že tu není, proč si neodešel?"
"Chtěl jsem se pokochat. Za tu dobu, co jsem tě neviděl, jsi dospěla ve všech směrech." Řekl a bylo slyšet, jak se pomalu přibližuje ke sprše.
"Stůj a vrať mi tu osušku." Hlas se mi třásl. Osuška za chvíli přistála před koutem. Sebrala jsem ji tak, abych nebyla vidět a rychle si ji omotala kolem těla. Chtěla jsem si vít oblečení a rychle odejít, jenže mě zastavil. Zády mě opřel o stěnu a svým tělem mi bránil v pohybu. Díky tomuto překvapení mi spadla osuška na zem. Vystrašeně jsem se na něj dívala. Nevěděla jsem, co chce a co bych měla dělat. Dívala jsem se mu do očí, které měl krásné, jenže jeho výraz naznačoval nebezpečí. Cítila jsem na sobě jeho tělo, dělilo nás jen jeho oblečení. Čekala jsem. Chytil mě za pas a ještě víc k sobě přitisknul. Sklonil se k mému uchu a zašeptal: "Chci tě! A jestli si myslíš, že tě nedostanu, tak se pleteš. Já vždy dosáhnu toho, čeho chci." Dokončil monolog a olízl mi ušní lalůček. Před odchodem ještě zhodnotil mé nahé tělo a byl pryč. Rozklepaná jsem se zabalila do osušky, a co nejrychleji jsem se snažila dostat do pokoje, kde jsem se převlékla do pyžama, zachumlala se do peřin a pokoušela se usnout. Nešlo to. Když už jsem usnula, zdáli se mi ne moc hezké sny.

Vzbudila jsem se do krásného dne, po ne moc hezkém spánku. Cítila jsem se rozlámaně a unaveně. Chvíli jsem se převalovala v posteli a pak jsem vstala. Oblékla se do tílka a kraťasů. Nina ještě spala a tak jsem šla do kuchyně, kde se už připravovala snídaně. Teta se opravdu činila. Připravila bohatou snídani. Na stole byl talířek pro každého se salámem, sýrem, zeleninou a dalšími věcmi, uprostřed byl proutěný košík s čerstvým pečivem.
"Dobré ráno." Pozdravila teta s úsměvem, "Dneska bude zase krásně a teplo. A šup sedni si a snídej. Chceš čaj?"
"Dobré ráno i tobě. A ano čaj si dám moc ráda." Odpověděla jsem, sedla si ke stolu a začala snídat. Asi za deset minut přišla Nina s Alexem a něčemu se smála. Vzpomněla jsme si na včerejší noc, jí sem nic říct nemohla, měla bratra ráda. Nemohla jsem jí zkazit iluze o něm. Naštěstí když poblíž byli jeho rodiče či sestra, tak se choval i mile.
Když všichni dosnídali, Nina mě vytáhla do pokoje, že se musíme převlíknout do plavek a jít do bazénu. Bylo vedro, takž jsem nadšeně souhlasila. Jejich bazén byl velký, dalo se vněm slušně zaplavat a nebyl ani moc hluboký, takže se dalo i blbnout. Za chvíli se k nám přidal i Alex a choval se docela slušně. Mile mě to překvapilo. Jenže pak odjela teta ze strejdou do města.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 11. července 2012 v 21:54 | Reagovat

Teda, to je prevít! =D Bych ho přerazila, kdyby mě takhle přepadnul ve sprše =D Tak jsem zvědavá, jak se to vyvine, doufám že ten papír brzo najdeš =D Jinak, to vstávání ti teda nezávidím, ale tak asi to nemáš na celý prázdniny, ne? ;)

2 Lucy Lucy | Web | 20. července 2012 v 20:15 | Reagovat

jééé uzasný layout :)

3 Verča Verča | Web | 16. srpna 2012 v 20:33 | Reagovat

velmi napínavé,ráda si přečtu pokračování:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama