Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Leden 2012

Červený drak

25. ledna 2012 v 13:07 | Tara |  Hraju si
Někdy kolem Vánoc jsem si namalovala draka :) Je na něm opravdu pár hodin práce a ještě by to šlo určitě vylepšit, ale na to už jsme líná;) Snad se vám líbí ;)


7. kapitola

5. ledna 2012 v 20:28 | Tara |  Začátek konce


"Dobře," povzdechl si Deamon, "Vzdávám se vám." Řekl a šel pomalu k nim, přitom se smutným pohledem díval na Emily. Stále v sobě dusil vztek, ale zároveň byl rád, že se Emily nic nestane.
Když k nim přišel, svázali mu ruce za zády a Emily postrčili před sebe a naznačili ji, že má odejít. Ta se na ně podívala a poté pohledem spočinula na Deamonovi. Než se úplně odebrala k odchodu, přišla k němu a políbila ho na ústa. Z očí jí začaly stékat slzy a na tváři měla smutný úsměv. Poté pomalým krokem odcházela z parku a už se neohlížela. Nezvládla by jinak odejít, už tak to pro ni bylo těžké. Domů šla tou největší oklikou, jakou mohla. Chtěla se ještě podívat na místa, která měla ráda. N místa, kde zažila krásné chvilky. Tam kde trávila svůj čas s ním. Slzy nezastavitelně stékaly po tváři . Byl pátek a ona věděla, že pondělí nebude takové, jaké by dříve čekala.