Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Červen 2010

I love you :)

28. června 2010 v 21:14 | Tara |  Fotky
Začalo léto a konečně to tak i vypadá :) I když takový vedra by být nemusela, ale což...vytáhnout letnější věci, plavky a jít se někam schladit.
 Jsem za ty prýázdniny ráda,nebudu se muset ohlížet na školu, budu moct být (snad) dýl venku a prostě si ty prázdniny užiju a žádný, že ne :) Alespoň k tomu mám dobře našlápnuto (musim ale zaťukat (x )
No a jelikož jsem se dneska nudila, (to víte ve škole se "uklízelo", alias se absolutně nic nedělalo, jen jsme se nudili...no apoň jsem si trochu pokecala s kámošem :)) doma jak by smet, tak mi náhodou přilítl do rány obrázek, pak nápad ho okopírovat a nakonec foťák :) vzniklo z toho tohle zelené cosi (větší pod perexem) ... =o)
ilove

Navíc zítra budu doma, jelikož je sportovní den a moje třída je někde na Malé Skále xD no takže možná nudex a nebo přijemně strávený dopoledne u koní :) doufám, že to druhý a odpoledne je zatim ve hvězdách a téže doufám, že jen v těch šťastných  :)

Yes =o)

8. června 2010 v 20:49 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Zdravím všechny přítomné i nepřítomné :)

Zdravím vás tímto článkem, který stejně bude o ničem, alias bude o pár nových pocitech myšlenkách v mém životě a o novém designu :)

Takže za prvé... :) Jak jste si mohli všimnout je tu nový design. Oproti minulému bílému a tak docela zimnímu je to opravdu velký kontrast. Tenhle je tmavý, s obrázkem západu slunce...
Aby jste věděli... miluju západy slunce. At už sena ně dívám z okna (odkud jsou opravdu krásně vidět) či se procházím po venku a pomalinku se smráká. Když nad světen přebírá vládu noc... mno prostě lahoda :)