Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Březen 2010

"O draku" -pohádka

29. března 2010 v 20:48 | Tara |  Jednorázovky a další drobky

Takhle to dopadá,když někdo zkouší napsat pohádku:) snadse bude libit a příjemný počtení ;) + obrázek :)
drak


Na jedné mýtině rozkládající se uprostřed hlubokého lesa, se děli zvláštní věci, ale jen pokud se nikdo nedíval, či nikdo nebyl poblíž.

Za jasných nocí zde tančily krásné víly, ve světle měsíce vypadaly kouzelněji, než doopravdy byly. Pohybovaly se v v rytmu větru, šustění listí a hučení vody, či za pobrukování okolních přihlížejících, kteří se tvářili nadšeně a užasle, když vily předvedly něco nového a opravdu kouzelného.

Jaro přichází ♥

19. března 2010 v 17:54 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
S pelkou potěchou vám musím oznámit, že už (snad) konečně přišlo JARO!
Včera to tak alesoň vypadalo, stejně tak dneska. Sluníčko svítí, ptáčci zpívají, je příjemné teplo, sníh taje o sto šest, všechno se probouzí, náladička se zlepšuje a mnoho dalších skvělých věcí. :) Dokonce ani ty mouchy, co si drze a bez pozvání vlétnou do pokoje, mi nějak extra nevaděj. x)
srdíčko


Západ slunce

1. března 2010 v 19:34 | Tara |  Fotky
Hodně dlouho jsem se neozvala co? Vlastně po těch Happy dnech jsem měla pár dnů depku. Netuším z čeho, ani pořádně proč... mám jen povrchové vzpomínky... Vlastně stačilo jen nějaký blbý slovo, blbej pohled... špatnej pocit a už tekly potoky slz... V sobotu to vyvrcholilov celkem hysterickej záchvat ukončenej bušením do země... pak jsem se uklidnila a bylo to v pohodě.
V neděli jsmebyla mimo, ale úplně jsem byla nadšená z toho Západu slunce, který jsem viděla z okna. Opravdu mi dodal energii a i radost ze života... (samozřejmě když nepočítám pár lidí, jako oporu x) )