Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Říjen 2009

I am angel, sir! :)

30. října 2009 v 16:55 | Tara |  Hraju si
Tak to dopadá když člověk neví co dělat :) a navíc když ho ani nenapadne lepší název :)
+ Ještě k tomu nejsem vůbec vyřečný člověk, tak tady vlastně nemám co psát xD

i am angel sir

Mimochodem ta anatomie... vím, že je příšerná teda spíš vůbec žádná... jenže mě to nějak extra nevadí :) Ale se zlepším přisáhááám x)

Zář hvězd

27. října 2009 v 18:54 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Psáno při celkem velké depresi, kterádíky tomluhle odezněla. A to že to bylo psáno někdy ke konci prázdnin... no proč zdržovat a co teď tak říct? jen si čtěte...


Na okraji lesa sídlila rozlehlá mýtina, kterou v tuto chvíli ozařoval jen měsíc a hvězdy. Snad přesně uprostřed seděli dvě postavy, které se k sobě láskyplně tiskly. Všude byl klid, jen větřík šeptal slova činů budoucích.


Zima a Kalamita x)

16. října 2009 v 13:45 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Zdravím všechny duše, jež sem zabloudily. :)
V úterý se počasí začalo hroutit. Ve středu začalo sněžit a s menšími, dokonale zanedbatelnými přestávkami sněží pořád. Ty nádherný stromy ještě s barevným listím se pod tíhou sněhu lámou, padaj kde se dá a tak podobně. Tákže chodit někde je pěkně o hubu xD
He a díky tomu je tu pěkná kalamita. Ale proč se jí zaobírat že? Stejně se může dělat hodně věcí úplně normálním způsobem :)
zima 07

Fotka z přehrady v roce 2007 x)

O tom se nemluví.

16. října 2009 v 6:48 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Starší povídka psaná původně na sloh a poté i přepsána do soutěže, kde sice nic nevyhrála, ale fajn :)
+ taky jsem nechápala učitelku, co to ohodnotila, jako smutný... tohle je ještě moc optimistický :) ale nebudu vás obtěžovat mýma nicneříkajícíma blábolama a radši vám nechám prostor pro čtení :)ŠN- 03

13. října 2009 v 21:07 | Tara |  Šepot noci 02
Tak další kapitola veleúspěšně přepsána :) jen se omlouvám za chyby cca v druhé půlce... to už je nekontrolované. A jinak zajimavé přepisovat po 9 hodinách strávených ve škole xD no tak se mějte a krásný počtení ;)


První hodina začala s třídní učitelkou a nacvičováním několika holek na vánoční besídku… celou hodinu se předváděly a ostatní se v poklidu bavili, či dělali něco jiného a stejně zábavného. Konečně první únavná hodina skončila a dál se nedělo nic zajímavého. Teprve ke konci vyučování Sáře přišla smska "Ahoj Saro. Nemuzeme se nekde sejít? Tvoje mama rika hrozne veci.. bojim se o ni a o tebe. Prosim napis.. s laskou Tata."
Konec… Nemohla uvěřit svým očím.. spíš nevěděla komu má věřit, ale rozhodla se věřit mámě. Přece jen ji znala více než otce… s tím se odebrala do šatny a pak směr domov. Se svým stínem Sebou, jehož přítomnost ji uklidňovala a kterou zároveň nevnímala. Když došla před branku zahrady v celku se podivila, že tam je i on.

Podzimní dny...

10. října 2009 v 13:46 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Zdravím všechny duše, co zabloudily až sem na toto místo. :)
Dva týdny které blog strávil neaktivě, jsem se vcelku dobře bavila. Například... Škola, čajovna, dračák, diskotéka, koně ♥, taneční♥ a víkend se třídou v Pláních pod Ještědem.
Jednoduše užívám si, co to jde. Nechci aby to bylo jinak. :)

podzim

Foceno na louce u chaty Pláně :) Nádherný Západ Slunce. :)