Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Kapitolovky

19. září 2009 v 12:53 | Tara |  Kapitolovky
...........Rozepsané...........


Nový život
Postavy: Matěj (hlavní postava), Petr, Richard, Roman, Karel, Jana, Melisa a další...
Děj: Matěj si v posledním ročníku střední školy uvědomí, že je vlastně gay. Jak na to bude jeho okolí reagovat? Příjme ho? Dokáže se s tím, co mu život přichystal, vyrovnat?
Žánr: Těžké říct... tragedie, drama, lovestory a snad happyend ;)
Kapitoly: Prolog, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08
Komentář:


........... Dopsané............
4.
Postavy: Deamon, Emily
Děj: Elitní andělský zabiják se zamiluje do pozemské dívky. Díky tomu je vyhoštěn a vzpomínky na něj jsou vymazány z jeho světa. Další zabijáci se ho pokoušejí dostat. Jak to dopadne?
Žánr: Fantasy a další směs...
Kapitoly: Prolog, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10
Komentář: Další do sbírky mých povídek. Zkusím ji přepsat upravit a snad bude lepší. :) Tuhle povídku mám ráda :) A najspíš se v opravené verzy objeví další členové zabijáků, které už mám vymyšlené a někde založené:)

3.

pod rouškou noci

Postavy: Beth, Angela, Haji to jest ty hlavní
Děj: Dvě nejlepší kamarádka, avšak rozdílne jak noc a den. Také má jedna ráda noc a druhá den. Opaky se přitahují. Ale co se bude dít, když se jedna z nich dozví pravdu o minulosti, pozná svoji silu.. jak ji využije? Obrátí se všechno vzhůru nohama a nebo zůstane vše při starém? myslím, že stane se něco úplně jíného...
Žánr: ?? Vim jistě, že komedie to nebude
Komentář: Možná něco, jako "volné" pokračování Šepot noci cca po 20 letech.


2.

nespoutaní

Postavy:AUTP Taťána Luterová, jeji rodiče, pět bratrrů, Babička Gertrůda ...
Děj: Taťána, prožívá radostný život, má početnou rodinu, milovaného psa a několik přátel. Její život se obrátí na ruby, když jí příjde dopis od dosud neznémé babičky, z ještě neznámější vesnice.
Podle dosavadních informací tam její mamka taky byla. Jak to nakonec dopadne? Co jí po Ní babička chce? To se ještě uvidí
Žánr: Fantasy a dál nevim, asi od všeho trochu.
Kapitoly: 1. Snídaně a odjezd, 2. Snídaně, 3.Zahrada, 4.Opovědi nebo více otázek, 5.Vítězné pády, 6.Sen nebo realita? , 7. Překvapení, 8. Anděl spásy, 9.Nový začátek(konec)
Komentář: Toto je pátá kapitolovka co jsme napsala, nápad, jsem měla úžasnej.. akorád, že to psaní bylo horší a múza odletěla do prázdna... není to moje oblíbená kapitolovka.. nemám ji ráda


1.


šepot noci

Postavy: AUTOP. Sára, Seba, Lena, Eleanor (matka Sáry) Sářit Táta, Rodiče Seby.
Děj: Sára, její dřívejší nejlepší kamarádka rozhlásila po třídě lži, Poštvala po ní ostatní holky ze třídy. Pak ale přišel do třídy nový kluk. Vyzařoval něco tajemného co Sáru lákalo. Myslela, si že bude všechno jako dřív, ale změnilo se to. Otec lhal matce a chtěl jí pro sebe. Jak to dopadlo? to už si přečtěte :)
Žánr: Chvíli romantika, pak takový depresivní .. smutný
Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-18, 19, 20, 21
Komentář: Moc dobře se mi psala, akorád, že postupem času nápady odezněly a já to odflákla. měla jsem si to více promyslet.. ale stejně moje oblíbená a třetí kapitolovaná povídka :)............Pozastavené............
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama