Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Svádíš mě, můj anděli! 2/3

26. srpna 2009 v 19:10 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Tak ok.. sem na vás strašně moc hodná což :) dneska už další část svádíš mě, můj anděli :) Snad se bude líbit... A ten konec.. buďto si ho domyslete a nebo mě přemluvte ať pokračuju, nebo napíšu něco k tomu xD buď a nebo + nebo něci nenapíšu a nechám to tak xD ale už dost mých neopeřených keců a hezký počtení :)

svádíš měmůj anděli

+Bonusek (něco jako art) x) a je to to výše xD


"Nechceš se jít osprchovat? Určitě by se ti ulevilo a dám ti nějaké čisté oblečení a to tvoje vyperu, jen si z kapes vyndej všechno co máš." Řekl jsme a díval se, jak se zatváří. Jen kývla a já dodal. "Ale není to žádné holčičí oblečení jen nějaký delší trocho a kraťasy nebo trenky, jestli ti to nevadí." Tentokrát zavrtěla hlavou, že nevadí a já si úlevně oddychl. Pomohl jsem ji vsát, zavedl ji do koupelny, dal ji čistou osušku a přinesl i čisté oblečení. Pak jsme ji dal večeři, moc toho nesnědla, ale vypadalo, že ji chutná. Večer jsme se dívali na televizi, nějaký hloupý americký film. Usnula. Usnula a její tělo se pomalu převažovalo na stranu až její hlava dopadla na moje nohy. Celý překvapený jsem nevěděl co dělat, ale moje ruka ji automaticky začala hladit po vlasech. Je tak zranitelná. Kde ale bude spát? Mám tu jen jednu postel a ještě k tomu manželskou. Zbyla tu ještě po mých rodičích. Vlastně já se vyspím na zemi či na gauči. Naplnění nápadu se však nekonalo. Jen co jsem ji donesl do postele a přikryl, prudce se posadila a vystrašeně se na mě dívala. Lekl jsem se a netušil, co se to jen děje. Najednou se na její bledé tváři objevily slzy. Ochranitelsky jsem ji objal a nechal ji vzlykat v mé náruči dokud neusnula a nenašla mou ruku, kterou mimochodem držela po celou dobu spánku.

Tolik jsem po ní v tu noc toužil. Chtěl jsem ji laskat po celém nahém těle. Líbat její rozechvělé rty a přinést jejím očím špetku jiskrné radosti. Stačil mi jediný letmý dotyk a musel jsme se přemáhat, abych ji nevystrašil. Šlo to tak měsíc, občas jsme si povídali… jen o běžných věcech, k tomu, co se jí stalo, jsme se nedostali a nejspíš jsme - spíše ona- nechtěli. Jak to šlo dál, zjistil jsem taky, že jsem se do ní bezhlavě zamiloval. Toužil jsem ji ochraňovat, toužil jsme ji dát lásku, radost a pocit úkrytu před světem. Alespoň že se již trochu usmívala, hlavně na mě.

Začínal jsem v jejích očích vidět radost. Začínal jsem se divit, že ji nechávám tak dlouho u sebe, jenže nemohl jsem si pomoct. Vždy když byla venku jako kdyby znejistěla, otáčela se a snadno se lekala. Potřebovala ochranu a tu sem ji nabídl já. Nechtěl jsem ji vyplašit, a to jsem zatím neudělal. Jen, moje touha za chvíli překročí hranici, moji touhu můžou uhasit jen její vyplašené oči, ale to bude pozdě.

Jednou večer si ke mně sedla a hlavu mi položila na klín. Lehce jsem se prodíral jejími krásnými vlasy. O několik minut později se posadila a vtiskla mi lehký polibek na rty, pak se odebrala do ložnice, kam si za chvíli půjdu lehnout k ní, držet ji za ruku, či kolem pasu a dávat ji tak pocit bezpečí.

Art je vytvořený z obrázků z Deviantartu od Star lit beauty a od iamFUN
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | E-mail | Web | 26. srpna 2009 v 21:31 | Reagovat

Určitě ještě neco dopíš ;-)

A je to krásné, fakt, moc se mi to líbí...

2 Smajli Smajli | E-mail | Web | 27. srpna 2009 v 8:22 | Reagovat

No to je jasný, že piš :-P Je to fakt supeeeer... Takovýho chlapa bych taky chtěla mít =D

3 Sarah Sarah | 27. srpna 2009 v 17:04 | Reagovat

Souhlasím, ještě něco vážně dopiš, je to úžasné

4 Kasumi Kasumi | Web | 27. srpna 2009 v 18:09 | Reagovat

misaky ? dufam ze som an spravnom blogu tvoj stary mi nesiel zobrazit tak som sa dopatrala az sem XD hou to som ja Jarmila ak am nespoznavas O_O XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama