Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Srpen 2009

Léto s Koňmi

31. srpna 2009 v 21:16 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti

Léto s Koňmi :)
Ach ano celé léto jsem -dobře, skoro celé -strávila u mých milovaných koní. A dneska, poslední den prázdnin se to završilo naprosto bezvadně. No řekněte není nádhera si vyjet s více koňmi na krásnou dvou hodinovou vyjížďku. Cválat si po rozlehlé louce, kdy málem padáte z hrozného, plochého, starého sedla, které nemá absolutně žádná kolenní opěrky a vy při cestě z kopce sedíte skoro až na krku?! Och to sem malinko odbočila :)

Jen pro Informaci na fotce výše je Apáček a Verča (majitelka)
Foceno to jest 28.08.09 dva dny před převozem koníků do jiné stáje
.

Heaven

28. srpna 2009 v 17:00 | Tara |  Hraju si
TVíte jaký to je, když vás chytne múza? ta moje se jmenuje Rapl xD No dobře.. tak k věci. Našla jsem si 5 obrázků, které se mi prostě hrozně moc líbili a zapojila sem je do sebe :) upravila a vznikl z toho "skvost" pod perexem ;) a věnovala sem ho Elišce :) Jen Eliška ho má bez podpisu ;)

Svádíš mě, můj anděli! 2/3

26. srpna 2009 v 19:10 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Tak ok.. sem na vás strašně moc hodná což :) dneska už další část svádíš mě, můj anděli :) Snad se bude líbit... A ten konec.. buďto si ho domyslete a nebo mě přemluvte ať pokračuju, nebo napíšu něco k tomu xD buď a nebo + nebo něci nenapíšu a nechám to tak xD ale už dost mých neopeřených keců a hezký počtení :)

svádíš měmůj anděli

+Bonusek (něco jako art) x) a je to to výše xD


Svádíš mě, můj anděli! 1/3

25. srpna 2009 v 20:19 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Tak jsem si napsala povídku, nejdřív to měl být kratičký ždibíček, ale na přání Elišky se to trochu rozvinulo.. snad se bdue líbit.. jen nevím jak to ukončit xD jeslti už nic nepsat a nebo dopsat dál.. ale ne to by strtalo své kouzlo... myslim xD až tu bude druhá část, můžete se klidně dožadovat pokračování :D i když o tom pochybuju :D
+ bonus můj obrázek :)

Návrat života xD

24. srpna 2009 v 21:04 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
Ahojky všichni :)
Vaše dlouho očekávaná a ztracená Tařička se opět hlásí k životu :)
včera přijela totiž z dokonalého tábora, na který se jí původně nechtělo… to víte předchozích 6 let nebylo úplně tip top, ale tenhle sedmý rok, strávený v sedmým oddíle pod číslem sedm xD se prostě vydařil (všímejte si těch sedmiček xD )
Byla tam skvělá parta a taky skvělí vedoucí… Péťa a Ondra :) Nebyly žádné rozcvičky.. ok až na jednu, která byla krokem, prohýbání par prstů, mrknutí očí, "strouhání mrkvičky" alias posmívání ostatním, kteří museli běžet atak podobně :D
Hned první den, jsme dávali otisky prstů a pak půlku dne strávili všichni pohromadě svázaný řetězem za nohu…. Ven sme nemohli, jelikož to bylo upevněný visacím zámkem:D prostě mrda :D valstně jsme hráli hru s tématem "útěk z vězení" ne podle toho filmu, ale prostě tak :)
Taky jsme si "hráli" s Dynamity.. jednoduše dokonalý :)
+ naše Gumový medvídky přidat, přidat!! xD

Takže se mějte krásně.. páčikost :)

Vaše dokonale, šťastně unavená Tara :)

Šlapeš si po štěstí

9. srpna 2009 v 22:05 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Tak po delší dobšě tu mám čerstvou jednorázovku :) takou kraťoučkou..snad se bdue líbit ;)
a možná konečně dopíšu jednu jednorázovku co píšu už skoro měsíc :)