Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Nekončící láska?

7. února 2009 v 2:09 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Ano další povídka xD a myslím že je celkově tak malinko vynucená.. chtěla jsme napsat jen něco na téma Naruto.. vzniklo z toho to co jest sídlí pod perexem.
Není to tak dobrý jako ta povídka "Blázen? ne zmařené sny" na kterou byl tak nádherný ohlas, a u niž mě komentáře velice potěšily, jelikož byly povzbudivé a jedním slovem nevyslovně nádherné :)
Takže tímt o děkuju, a teď už vás nechám v klidu číst ;)Oči červené od, nekonečných slz.v srdci smutek, co se jen tak neschová. Neschová se za pocitem, že bude šťastný. Konečně šťastný.
Černovlasá dívka drobnější postavy, přecházela po pokoji sem a tam. Snažíc se ze všech sil utišit. Nezvládala to. Srdce plakalo nad neopětovanou láskou. Ničilo její zdravé a jasné myšlení. A to nejhorší, ničilo jí samotnou.
Na chvíli se zastavila, čekajíc snad na nějaké znamení? Netušila. Ale přesto si z nějakého popudu otevřela okno, nechala si nočním vánkem čechrat černé vlasy a fialkové oči upřela na světla zářící do tmy.
Ze skoro vysušených očí jí sklouzl další blyštivý démant, následován dalšími a dalšími, jako kdyby jich už nebylo dostatek. Jako kdyby si před chvíli neřekla, že bude za Naruta šťastná, bude mu přát všechno nejlepší do života, do jeho splněného snu a opětované lásky. Bude na blonďatého, odvážného a přátelského kluka vzpomínat v dobrém. Nepomyslí si o něm nic špatného, přece jen.. je to její vina, že pořádně nedala najevo svůj obdiv a lásku k němu.
Všechno již viděla rozmazaně, všechno až na vzpomínky, jenž ji pořád hlodaly v hlavě a nedaly si pokoj.
Rozhodla se, stane se členkou ANBU, už nebude Hinata. Bude skrytá identita. Nikdo pořádně nebude vědět, kdo se skrývá za zvířecí maskou. To je ono. To je to co potřebuje. Stane se silnější než je teď, bude plnit nebezpečné mise, a když při nich zemře… upadne u některých v zapomnění.Naruto, tolik jsem ti toho chtěla říct, tolik. Však dnes je již pozdě. Miluji tě. Nepřekonatelně, nikdy nezapomenu na své city k tobě. To jsme si myslela, můj blonďatý idole. Všechno byla lež. Stačil dobrý lékař, lékař jménem čas. Pohrál si smím trápením a částečně ho vyléčil. Tu další část, ještě stále malinko krvácející srdce, zacelil někdo jiný. Někdo nový, s podobnou povahou, jako jsi měl ty a i s podobným utrpením. Se stejným odhodláním dotáhnout věci až do úplného konce . Ten mi lásku dal. Já ji
opětovala. Je to pocit, který jsem ještě nezažila. Nezažila díky své zbabělosti?
ne, stydlivosti či obojího?


Ale to nejdůležitější, co mě vede k napsání dopisu, který se k tobě asi nikdy nedostane. Ten jenž mi lásku dal, zacelil rády, pohladil po duši je Sasuke.


P.S. nehledej mě. Žij svůj život jako doposud. Hinata.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dadulinka Dadulinka | Web | 7. února 2009 v 10:37 | Reagovat

mno, mě to nic neříká, jelikož nesleduju naruto, ale jinak dobrý...  :)

2 gothic-itachi gothic-itachi | Web | 7. února 2009 v 12:14 | Reagovat

nádherný!! a halvně rvůj layoutek je božský!!! *o*

3 E. E. | E-mail | Web | 7. února 2009 v 19:39 | Reagovat

Ach, to je tak krásné, smutné, dojemné :´(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama