Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Únor 2009

02. A tak to začalo

27. února 2009 v 18:18 | Tara |  Pod rouškou noci
Tak Povídka pokračuje ;) snad se druhá kapitola bude líbit :) hmm mám naspanou ještě cca tak třetí a pak na chvíli končim než napíšu další :) ale tak to je zatím vdáli :) tot vám musí zůstat alespoń na víkend ;)
Papá :)
P.S. možná to bude teď divný ale snad to pak tak divný nebude :)"nechápu proč o mě má takovou starost, je moje kamarádka to jo, ale chová se jako moje máma. Nic jí do toho kde já chodím není." Mluvila si pro sebe, aby zahnala pocit, že ji někdo, v potemnělé cestě, domů sleduje. Pro sebe se uchechtla, nebude mít strach ze tmy, je to absurdní ona, která ji brala jako samozřejmost, jako uniknutí z normálního světa. Pokračovala tedy dál v cestě, ale přece se jí něco nezdálo. Jakmile vešla do parku, kde nesvítila žádná světla a přes který byla nejkratší cesta domů, tak se zastavila. Očima přivykla tmě a našla lavičku na kterou by si sedla, zavřela oči a jen čekala co se stane.

01. Poslední normální den

24. února 2009 v 17:31 | Tara |  Pod rouškou noci
Tak Jelikož v antetě, kterou jsme dala v minulém článku, je pět hlasů pro tuto kapitolovku (pro druhou ani jeden) tak jsem teda hážu tutu. snad se uvodní kapitolka bude líbit, a když ne máte smůku budu to sem přidávat tak jako tak.. ať to mám z krku :DVíko rakve se začíná pomalu odsouvat a ze vnitř se vynořuje kostnatá bílá ruka s dlouhými nehty. Právě probuzený upír prospal několik století a nyní potřebuj načerpat síly. Potřebuje doplnit krev. Sladká rudá tekutina je zdrojem jeho obživy, jeho síly a také jeho nesmrtelnosti… Dokud mu někdo neprobodne srdce dřevěným kůlem.


"uh tak tohle číst nebudu je to na mě moc strašidelné, co by z toho vylezlo." Zatřepala hlavou blondýnka a svá modrá kukadla upřela na kamarádku, jenž knihu držela v ruce. "Jak to jen můžeš číst Teo vždyť už jen tohle je hrozné." Znechuceně se otřásla a dívala se tmavovlasé dívce do obličeje.

Nekončící láska?

7. února 2009 v 2:09 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Ano další povídka xD a myslím že je celkově tak malinko vynucená.. chtěla jsme napsat jen něco na téma Naruto.. vzniklo z toho to co jest sídlí pod perexem.
Není to tak dobrý jako ta povídka "Blázen? ne zmařené sny" na kterou byl tak nádherný ohlas, a u niž mě komentáře velice potěšily, jelikož byly povzbudivé a jedním slovem nevyslovně nádherné :)
Takže tímt o děkuju, a teď už vás nechám v klidu číst ;)Lee- roztleskávačka

5. února 2009 v 8:04 | Tara |  Hraju si
To jsem hodná co :D ne nejsem he.. dávám vám sem obrázek co jsem si vytvořila o víkendu.. to jest Rock Lee :) to víte mám tablet tak si kreslím :D


Závidíš své naději?

3. února 2009 v 7:56 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
IJsem to hodná xD další povídka z mojí velké sbírky :D ehm ehmm dávala jsem ji již na sektu tak možná že jste si ji přečetla :) no ale což :)
téma:7 smrtelných hříchů, na námět darrena shana


Víš kdy jsem tě začala milovat?

Co?

V okamžiku, kdy jsem tě začala nenávidět.

Ohayooo!!

2. února 2009 v 19:38 | Tara |  Hlasy linoucí se z propasti
*opět se zpoza opony vyřítí zadýchaná dívka*

Dravím zdravím!Rád avás, moc ráda vás všechny vidím. Možná jste si stačili všimnou, že tu jest nový design :) nesoucí název "Purple dreams" jednoduče fialové sny, nebo sen :) řekla bych že se mi i líbí, takový trochu světlejší od toho minulého a snad i vzdušnější :)


Blázen? ne zmařené sny!

1. února 2009 v 7:54 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Okay jsem hodná, dneska sem přidávám povídku :) ... snad se bude líbit, protože mě se docela dobře psala :)To se stalo, protože jsem věřila, protože jsem bojovala za ty co mám ráda. On mysleli si, že jsem blázen? Vždyť jsem, jen chtěla být užitečná. Jenom to, a právě to byla má životní chyba.