Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Leden 2009

9.kapitola nový začátek

6. ledna 2009 v 16:49 | Tara |  Nespoutaní
Okí tak něco jsem sesmolila.. jen přiznávám se všechno je zamotaný.. úplně všechno.. dlao by se říct že toto jsem už odflákla... víte už nemám nápady.. myslela jsme že tahle kapitolovky mě bude bavit.. ale mýlila jsem se... noo když nepocopíte kamenutje.. teda ukamenujte mě klidně.. :("Ano.. vládne tak 200 let. S dvaceti-letými přestávkami. To za ní vládne její nejbližší Strážce Daker.. je to něco jako můj bratr, jen to pouto mezi námi chybí. Připadám si tu tam sám, i když kolem mě je sousta lidí." Odpověděl smutně. Mao na něj zkoumavě hleděla, pak se zvedla z postele rychle se oblékla a přešla k Salomonovi.

"Nevímjak to je připadat si tak samotný, teda, alespoň myslím. Nebo vím a nepamatuji si to." Nádech, výdech. "Pokus se usmát, teď tu máš mě." Pokračovala dál bezmyšlenkovitě a sedla si na okraj křesla. Solomon se na ni vděčně usmál a vzal její ruku do své.
"Objevila ses tu jako anděl. Anděl spásy na kterého tu tak dlouho čekáme."

Z tmy přes světlo

5. ledna 2009 v 18:58 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Tak se vám znovu hlásím.. po takové době :) takže gomen :)
noo a co říct přináším vám sebou povídku, která se mi ani moc nelíbí ale co už že jo, když už je napsaná proč ji nezveřejnit :)
P.S.: týká se to Anime Blood + takže se to možná bdue zdát trochu divné :)


Boj v divadle, kde jsem měla zpívat svou píseň. Zazpívala jsem ji, ale byla to moje poslední. Začal totiž boj, mezi mnou a sestřičkou. Mohla vyhrát jen jedna a já to nemohla být. Podvědomě jsem tušila, že Saya vyhraje a bude žít svůj život naplněný láskou.
Boj na život a na smrt, po meči stéká krev. Obě se vyhýbáme ranám. Jednou to nemohlo vyjít. Obě jsme svou zbraň zabodly do druhé. Cítím, jak mi Sayina krev proniká do těla a pomalu mě zabíjí. Dívám se na svou ránu a padám k zemi. Už nebudu moct říct Saye, že ji mám ráda i přesto všechno co se stalo.
Bolí to. Ach jak to bolí. Můj Chevalier mi nese mé dvě dcerušky. Chtěla bych je vidět. Nebojte nic se vám nestane. Slibuji.