Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Anděl pro Elišku

24. prosince 2008 v 12:47 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Mám tu Vánošní dárek pro Elišku. Takové moje zlatíčko veliký:) Mám jimoc ráda


Život..

to je něco pomíjivého

Život..

to je něco nádherného

Život..

rovná se smrt

Život ..

to je něco o přátelství

Život..

řekni vnímáš?

Život..

Řekni o čem
sníváš?

Život..

dobrou noc.


Dívka, nebo spíše anděl? Vyhlédla z okna na padající vločky.Usmívala se.. bylo taky proč. Sníh.. sním měla spojených tolik vzpomínek. Vzpomínek špatných i dobrých.. ale vždy v nich byl sníh. To bílé pápěří, jenž ji konejšivě dopadalo na tvář.
Okno otevřela do kořán, sedla si do něj a vychutnávala si chlad a sních, který jí opět dopadal na holou kůži.

Život..

to je něco pomíjivého


Život, je tak krutý, tak nespravedlivý. Proč ona? Proč vybrali zrovna ji? Proč jí jako jedinou musejí zavřít do té černé kobky? Do něčeho kde nebude vědět co je život, co je radost.
"prosím puste mě. Prosím!! Co jsme zlého udělala?" vzlykala.. nikdo ji neopověděl nikdo ji neutěšil. Bylo ponuré počasí, vypadalo to jako by se schylovalo k bouřce, ale najednou se z nebe začal sypat sníh. Nikdo tomu nevěnoval pozornost, jen dvě uslzené oči, které v něm našli útěchu.

Život..
je něco nádherného


V kobce nebyla moc tma, jen večer kdy nesvítil měsíc ani hvězdy.. ale o ně se nezajímala.. cítila jen sníh na její tváři, tak klidný a utěšující. Najednou se cítila tak šťastná. Věřila, že není zapomenuta, věřila že někdo na ní myslí, věřila že ty vločky jsou malý andělé, kteří jí chlácholí, stejně jako mnoho dalších lidí.. ale ti si to neuvědomují.

Život..
rovná se smrt


Bylo to jednou, kdy ztratila chuť žít. Věděla že andělé teď byli kapky deště, ale už dlouho bylo horko a sucho. Ztrácela naději. Pomalu v ní něco umíralo. Žila a přitom se k ní blížila smrt. V tu dobu byla jen prázdná schránka bez duše. Naštěstí to netrvalo moc dlouho.

Život..
to je něco o přátelství.


Oh konečně vyšla na denní světlo. Snad po roce?Chtělo se jí brečet radostí, usmívala se a dívala se na svého zachránce.. byli vlastně dva.. dívka a chlapec. Cítila, že by mohli být její přátelé, dobří přátelé. Vlastně to nebyli mladí lidé.. spíš postarší. Dívka.. dobře teda žena.. se otočila a vyjeveně se na ní dívala.
"To. To je snad anděl." Zašeptala vyjeveně. Muž se otočil a prohlédl si jí
"Ano máš pravdu vypadá jako anděl." Odpověděl své ženě šeptem. Ani se jim nedivím. Ona Měla dlouhé stříbrné vlasy, modré a hluboké oči.. i po tom roce vypadala pořád krásně a svěže… čím to jen bylo? To nikdo nevěděl. Chyběli jí jen křídla, křídla s jimiž by mohla vzlétnout.

Život..

řekni vnímáš?" No tak, jak se jmenuješ?" ptala se po několikáté ta žena, pořád stejně mile. Odpovědí jí bylo jen nepatrné zavrtění hlavou.
"Dobře co třeba Nela" navrhla a dívka jí nadšeně objala, jméno se jí líbilo. Pak si sedla zpět na sedadlo auta, které se pomalu šinulo směrem, k jejímu novému domovu. Zaujatě se dívala na krajinu, tak zaujatě že si ani nevšimla toho, že auto už zastavilo před domem.

Život..

řekni o čem sníváš?


Po dlouhém čekání, po týdnu mlčení konečně promluvila.Snad k tomu pomohl i déšť, jenž se snášel z nebe. Rozpovídala se o svých andělech jenž jí udržovali při životě.. s nadějí, že s něco zlepší. Vyprávěla jak přestala doufat, ale teď že už ví, že to bylo hlavně proto, protože andělé věděli. Oni to naplánovali, její záchranu, její nový život.

Život..

Nela, teď už sedící pod oknem a přemýšlející o svém minulém životě pomalu usnula.
dobrou noc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | E-mail | Web | 24. prosince 2008 v 12:59 | Reagovat

to je tak staršně krásné .. ´:´( moc ti děkuju, zlatí :******** na to nejde nic víc anpsat .. :***********

2 Tara Tara | Web | 24. prosince 2008 v 13:04 | Reagovat

E. děkuju :) a nemáš zač zlatínko :********* máš vánoční dáreček :****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama