Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Stalo se něco...

31. srpna 2008 v 13:54 | Tara |  Jednorázovky a další drobky

Tak tohle je jedna kradší povídka, moc s ní spokojená nejsem. příjde mi to takový moc jednoduchý? aleříká se v jednoduchosti je krása tak snad se to bude někomu líbit :)

Stalo se něco co nejde vzít zpátky.
Byly tu sliby, snad plné lásky?
Okamžiky vracejíc se zpátky.
Všechno to odešlo pryč, bez nadsázky.

Začalo to nevině. Byl nádherný letní večer, na obloze svítily hvězdy doprovázené měsícem. Trojice přátel se vydala na cestu do lesa. Všichni jistě víte, že v lese se máte chovat potichu.. snažili se o to, jenže smích se nedal zadržet. Prodírali se hustým lesem, jelikož nemohli najít cestičku.-později zjistili, že na ní skoro narazili- nakonec přesto dorazili kam chtěli, ale přišli jim do cesty bažiny. Samozřejmě pár nadávek a hlavně smích, srdečný smích, který musel pohladit po srdci. Ale ta noc musela jednou skončit, každý se pomalu vydal do svého domova.
Druhý den se spolu bavili a vzpomínali na večerní procházku. Večer se jim poštěstilo mít další zážitek. Seděli u chatky a jedli sladkosti. Nejdříve ale chtěli hrát karty, jenže pak začali blbnout. Přidávali se k nim další lidé, skoro ve stejném věku spíše o rok starší. S párty skončili kolem 3 hodiny.
Třetí den to nebylo o moc lepší, po jedenácté se vytratili znovu do lesa, na procházku. Jenže jednomu členu z party začala být zima. Doprovodili ho k domu, chvíli si povídali a pak šli sami na procházku. Asi na hodinu se zarazili na jednom místě. Mluvil převážně hoch, jelikož dívka nemohla mluvit, jedině šeptat, ale jeho hlasitý hlas by nepřemluvila, a tak e radši jen tiše smála a kývala na souhlas.
Čtvrtý den vše vyprávěli třetí osobě, a mělo se jít na výlet přes noc, ještě s dalšími lidmi. Jenže třetí si usmyslela, že bude spát vedle jiných holek a tak dávka a chlapec šli spolu, povídali si sami a dělali blbosti. Když došli na místo, večer vedle sebe ulehli v obětí.. už ne jen kamarádském, bylo v něm něco víc co nemohlo jít ve třech. povídali si do čtyř do ráda. Občas padla lehká pusa a polibek na dobrou noc.
Cestou zpět šli spolu bok po boku, a ruku v ruce sevřenou. Další dny byli spolu lásku si opětovali vesele se bavili a pořád blbosti prováděli. Na diskotéce spolu tancovali, něžná slova si říkali. Zní to jako idylka, ale zkazila to chvilinka. Kdy dívka nechtěla udělat to co on chtěl, mohl jí respektovat, však na sebe myslel. Ona to pro něj mohla udělat, ale prostě nechtěla. Možná by řekla své ano, kdyby se však nestalo že obořil se na třetí. Tak dívka zasekla se a říkala pořád ne.Další den vše ztroskotalo, ona brečela kvůli němu, přemýšlela nad tím jestli to vůbec mělo cenu?! Kdyby ji miloval, bavil by se sní dál, tohle byl důkaz.. na oko nevinného flirtíku co u někoho přerostlo v lásku.. nebo se snad mílím?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Woálí Woálí | Web | 31. srpna 2008 v 14:07 | Reagovat

Strašně krásné .. a smutné :´(

2 Antionette Antionette | Web | 31. srpna 2008 v 14:53 | Reagovat

Moc pěkně napsané. Musím pochválit. Hezká povídka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama