Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

Duben 2008

Smutek spadající na řasy

29. dubna 2008 v 15:19 | Tarantule |  Jednorázovky a další drobky
Nějaká divná nálada? asi ano, psala jsem to totiž po tom co se mi kámošky svěřila se vým trápením, tak asi proto takové smutné . i když ten konec nevím, mělo to mít původně jinou podobu, na jedno téma a jinak zformulovaný a podobně. Doufám, že v tom nebudou žádný chyby, projela jsem to a nic jsem nenašla :) ale už pěkné čtení.
P.S. Je to věnované všem kdo čtou moje "úžasné" povídky :)

+ Opět je tatko jednorázovka doplněná obrázkem od Kájuly :)

Vička pevně stisknutá, až to bolí. Dlouhé nevýrazně nalakované nehty bořící se do měkké pokožky rukou. Rty semknuté, až místo dřívější nádherně plných a rudých se objevila jen bělavá čára. Tolik pocitů, tolik vzpomínek, tolik emocí, jenž mě pohltily a odsoudily k samotě, strachu z neznáma a bolesti. Bolesti tak kruté, že jsem se nemohla ani hnout.

2. Snídaně

25. dubna 2008 v 20:39 | Tara |  Nespoutaní
Tak další kapitola povídka Nespoutaní :) jde spíše o popisování, ale což. je to prostě tuctová kapitola. :) snad se vám bude líbit :) a ohodnotíte mi to :D.
Zatím se mějte
P.S. kapitolu věnuji Elišce, Antionette, Kiriki a www

1. Dopis a odjezd

21. dubna 2008 v 19:56 | Tara |  Nespoutaní
Ahoj všihni aby jste se nenudily, tak vám sem dávám první kapitolu mojí nové povídky :) Snad se vám bude líbit :) Já se tu už nebudu rozepitovat a radši půjdu než zase ten net zkolabuje XD


Sama v temné uličce

10. dubna 2008 v 16:11 | Tara |  Jednorázovky a další drobky
Toto jsem před chvílí (16:08) napsala do školy jako slohovou práci :) Mohla jsem si vybrat z různých témat např : příroda a já jsme přátelé, vesnice versus město, můj vesmír, to je jízda, nejhůř se cítím když... Ale vybrala jsem si tém "Sama v remné uličce"
Tak vám přeju pěkné počtení :)

21.Kapitola / konec

2. dubna 2008 v 19:26 | Tara |  Šepot noci
"Vstávat v takovou hodinu, chjo." mručela si pro sebe Sára a šla pomalu za Sebou, šli do dolní části domu, ale tam se nezastavili, Sára vypadala trochu překvapeně, když z obýváku šli po kamenných točitých schodech do černé temnoty.
"Páni" vydechla Sára, když dorazili až do konce. Spatřila totiž místnost, která byla velice příjemně zařízená, sice byly vidět kamenné zdi, ale to té místnosti přidávalo na kráse. Byl tam krb, který vyhříval celou místnost, podivným modrým plamenem. Uprostřed místnosti byl oválný červený koberec kolem něj byly rozloženy svíčky. Ve špatně osvětleném rohu místnosti spatřila gobelíny na niž byly vyobrazeny nějaké postavy, též tam bylo i pár obrazů. A pod nimi se rozkládal hnědý gauč se dvěma křesly.