Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

19.Kapitola

21. února 2008 v 20:01 | Tara |  Šepot noci
"Sebo?? proč se to stalo nebudou mě hledat,"
"Proč se to stalo nevím, ale hledat tě budou najisto." pohladil ji po vlasech
"Já chci ale zůstat s tebou, k tátovi nechci." zadívala se na Sebu kterému se přes tvář mihl stín.
"Sáro, ale co chceš dělat, ke komu chceš jít?" zeptal se ztrápeně
"Chci zůstat s tebou, já..já bych chtěla abys mě kousl. Prosebně se na něj zadívala, ten se nadechl a vydechl.
"Sáro rozmyslíš se zítra teď je toho na tebe moc. Říkáš věci kterých by jsi později litovala, vyspi se a pak ...zítra se rozhodneš." další řeči umlčel lehkým polibkem a otočením se ke zdi, za chvíli už poklidně spal a Sára ho napodobila a velice rychle usnula.
Ráno se Seba probudil a protáhl se. Usmál se, když si uvědomil že vedle něj leží spící Sára. Pomalu vstal, aby ji nevzbudil. Ode dveří se na ni ještě podíval a šel do kuchyně, kde seděli jeho rodiče.

"Dobrý ráno přeju." promluvil jeho otec a zadíval se na něj pronikavýma očima.
"Ahoj ." pozdravil
"Dobré Ráno." usmála se jeho matka a ukázala na volnou židli. "Táta se tě chtěl na něco zeptat."
"Prosim tak můžeš začít." vyzval ho Seba klidným pohledem kmital z mámy na otce.
"Co ti večer říkala? Splnil jsi její přání? Řekni!"
"Říkala, že nechce k otci, ale chce zůstat se mnou a taky že by chtěla kousnout aby se stala upírkou. A ne nekousl jsem ji. Co si o mě vůbec myslíš?!" mluvil klidně a až chladně.
"Nekousl hmm.. držíš se dlouho, ale dneska v noci jí kousni." pronesl do napjatého ticha jeho otec
"Co... cože?" vyhrkl nedůvěřivě až překvapeně.
"Sebo s otcem jsme se dohodli že bude s námi žít, když nechce k nikomu. Když se jí podíváš do hlavy zjistíš, že by sní nic nehnulo. Věř mi prosím." vložila se do toho Alisn a tu Seba neodmítl, viděl že mluví pravdu. A navíc je to jeho matka a ta ho chránila před otcem a všechny umravňovala.
"Dobře, dobře pokud to bude chtít tak to udělám..ale jen pro ni." odpověděl a vstal od stolu. Vyšel ven a dveře za ním zaklaply.
Na tváři ucítil teplo slunce, a do očí ho bodal třpyt sněhu. Odvrátil proto zrak a šel do stinného koutu zahrady. Vylezl na jeden strom a z něho se díval do okna svého pokoje a do Sářinýho. Sedí tam dlouho až do večera. Jakmile slunko zapadlo slezl pomalu ze stromu a přes křupavou zem šel do baráku. To KŘUP KŘUP mu znělo v hlavě, uklidňovalo ho to před tím co udělá. Neměl z toho dobrý pocit, ale když to říkali rodiče tak snad...
Proč je o u ní tak těžké? Jak to že jí nedokážu kousnou t a mám pře tím divný pocit? Proč jen proč? Za chvíli ten okamžik nastane já budu vedle ní a svoje špičáky zabořím do její měkké kůže. Potom jí dám napít svojí krve, když už upírka tak se mnou spojená. Povídal si se sebou v duchu, na kratičký okamžik se zastavil a podíval se do obýváku, kde rodiče trávili většinu času spolu. jsou tak šťastný.. mohl bych i se Sárou? Dál nad tím nepřemýšlel šel po schodech do svého pokoje a tu noc mu cesta po nich připadala hodně dlouhá. Konečně se dotkl chladné mosazné kliky, zatím se jí neodvažoval stisknout, na chvíli si opřel čelo o dřevěné dveře a zhluboka dýchal. Čekal..čekal snad na to aby mu otevřela, nebo na odvahu, která nepřicházela spíš se ztrácela do nicoty? Konečně se zhluboka nadechl a zatlačil na kliku. Pomalu otevřel dveře, které jeho snažení nezpůsobit žádný hluk zradily. Se zavrzáním se otevřely a s tím samým zvukem i zavřely. Sára se rychle posadila na posteli a nechápavě se na něj dívala. Ten nezvykle ztuhle stál na místě a upíral na ní svoje černé oči.
"Co se děje?" prolomila tíživé ticho a pomalu spustila nohy na chladnou zem.
"Nic se neděje, to jen byly dveře." nádech " prospala jsi celou noc a den, nemáš hlad, nebo žízeň? A víš co jsi po mně včera chtěla?" poslední otázku pronesl zvláštním tónem hlasu. Spuštěné nohy které se dotýkaly země se zvedly a položily na postel. Jejich majitelka chvíli přemýšlela a odpověděla.
"Spala jsem a vyspala se dobře. Hlad nemám a ani žízeň." pomlka, která Sebovi připadala jako věčnost. "Co jsem říkala včera si pamatuju i to co se stalo mámě. Ale pořád chci abys mě kousl, názor jsem nezměnila. Nechci už být se svým tátou, vrahem mojí mámy. Prosím kousni mě." pohled měla pevný ale hlas měl prosebný tón podtržen kouskem strachu.
"Jsi si jistá? Protože pak to nemůžeš vzít zpět." ujišťoval se
"Ano naprosto, a taky vím že chci být s tebou, prosím kousni mě." Seba si povzdechl a šel blíž k ní, sedl si do její těsné blízkosti na postel. Zhluboka se nadechl a připravil se na kousnutí. Podíval se do Sářiny chvějící se tváře a rty přistál na jejím krku. Pomalu je rozevřel a obnažil svoje ostré zuby, které rychle zabodl do měkké kůže, ze které se hned řinula krev jemu do pusy. Její krev byla velice chutná. Radši se rychle odtrhl a díval se na ránu, která se rychle zahodila. Díval se na oči, které změnily barvu a upíraly se na něj.
"Chceš se teď napít mojí krve?" odpověď mu bylo lehké přikývnutí. Udělal si ránu na zápěstí a nechal aby se z ní Sára napila. Tělem mu projelo zvláštní chvění. Odendal ruku od jejích úst a sledoval jak se Sára dívá na ránu, která se pomalu zacelovala-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vampyrella Vampyrella | Web | 21. února 2008 v 21:56 | Reagovat

Jů, moc hezké, už se těšííííím na další!

2 KiVi KiVi | Web | 22. února 2008 v 17:06 | Reagovat

téééda hustýýý konečně jí kousnul!!!!! :))))) Týýýjo teď to nandá jejímu tátovi! Ha! xD

3 Kiriki Kiriki | 22. února 2008 v 18:02 | Reagovat

Rychle dááál!! :D :D :D

4 Kaaaja Kaaaja | 22. února 2008 v 19:51 | Reagovat

Nevím, kam to napsat, tak se omlouvám, ale přeji ti hezký Den Sesterství! :-)

5 Antionette Antionette | Web | 22. února 2008 v 21:49 | Reagovat

Nádherná kapitola :)

6 Katie Katie | 24. února 2008 v 9:45 | Reagovat

je to mooc hezké :o) .... a kdy bude další část??? se totiž nemužu dočkat !!! :o)

7 jaja jaja | 4. března 2008 v 22:02 | Reagovat

krasna kapca..nemozem sa dockat dalsej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama