Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

7.Kapitolka

12. ledna 2008 v 12:59 | Tara |  Šepot noci
"To je dobře mami, já půjdu do pokoje. Musím si ještě zkusit písničku na tu vánoční besídku." zase se rozešla do svého pokoje. Pustila si tu písničku na Mp4 a zpívala.
Seba s rodiči šli do svého nově zařízeného domu. Vyvlíkli se z bund a bot. Sebova máma (Alis) šla no obýváku a za ní Seba s jeho tátou (Daniel).
"Sebo, nezkoušel si nic na Sáru že ne?" zeptala se Alis i když moc dobře věděla, že zkoušel
"A co když ano? Uděláš mi něco? Nic si mi neudělala už hodně dlouhou dobu." odsekl naštvaně Seba a z jeho očí šel chlad.
"Víš že by si mě přepral. Jsi silnější než já a tvůj otec dohromady. Můžu ti akorád jen domluvit. Sára je moc milá dívka....a" zarazila se, viděla v jeho očích něco co tam dříve neviděla, ale zase to rychle uměl zakrýt.

"Je moc milá, hezká, přitažlivá a jiná. Je jiná než ty ostatní"
"Řekl si jí že ji miluješ? Políbil si ji?" vložil se do toho Daniel a v očích měl zlost.
"Klidni se tati. Nic takového jsem neudělal ani jí nic neřekl. Povídali jsme si. To je trestný? Ona Je prostě jiná, nikdy by jste to nedokázali pochopit." nekřičel, mluvil klidně a ledově.
"Nechápu jak můžeš být náš syn."
"Víš tati, že tu koluje zvěst o mém adoptování?" zeptal se posměšně
"Opravdu? To je mi novinka. Ani se nedivím, jestli sis nevšiml vůbec se nám nepodobáš." řekl rozzlobená otec
"No tak nechte toho, promluvíme si o tom sami. Vy dva se totiž nedokážete v klidu dohodnout, soutěžíte kdo je lepší." zastavila další řeči Alis, dva páry očí se na ni upřely.
"Dobře mami jdu do pokoje." řekl Seba chladně a odkráčel. Mám pokoj na hoře, okno do zahrady. Možná, že bych viděl i k Sáře do pokoje. Pomyslel si Seba a usmál se. Otevřel dveře do svého pokoje a usadil se do temného kouta, kde měl postel.
"Alis to nemá cenu, potřebuje tvrdou ruku." rozčiloval se Daniel a chodil po obýváku.
"Dane, víš že Seba je jiný, kdyby si mu něco udělal, oplatil by ti to. A navíc je silnější. Postrádá city, až pozná tu pravou tak se zlepší." chlácholila
"Myslíš? Zatím všechny holky zabil....ať.." Alis mu skočila do řeči
"Já vím, ale vždycky. Vždycky se choval jinak, hned jí svedl, a za pár dní zabil....Chápeš? On se snad do Sáry zamiloval...konečně snad." Alis začala brečet štěstím oprávněným, ale Dan měl pochybnosti.
"Opravdu si to myslíš? Nebylo to tím, že jdi je vyrušila právě včas? Víš jaký si Seba vždycky vybíral. Sebevědomí, nafintěný dámičky. Co když je Sára taky taková?"
"To si nemyslím, zkusil si kouknout do jejich očí? Do jejich nejtajnější myšlenek kam dokážou pohlédnout jenom dospělí? Nekoukl tak nedělej předčasné úsudky." teď už se Alis rozzlobila
"Cože? Říkala si, že to neovládáš, že to neumíš." podivil se
"Umím ovládám to moc dobře a bojím se, aby to po mě Seba nezdědil. Možný to je podle toho co dělá. Umím to už od mládí."
"Proč si mi to neřekla?"
"Neměla jsem dostatečný důvod. Omlouvám se, ale bála jsem se." odpověděla smutně
"To nevadí." řekl smířlivě Dan a objal Alis kolem ramen.
Seba seděl na posteli a sledoval přicházející tmu. Přešel k oknu a zadíval se do druhého okna, kde se svítilo. Zaměřil se a hledal nějaký pohyb. Chvíli jakoby se zastavil čas. Pak se ale za oknem objevil pohyb. Byla to Sára v županu a s ručníkem na hlavě. Pak zmizela z okna a Seba si povzdechnul. Co se to se mnou děje,snad jsem si Sáru neoblíbil. Zavrtěl hlavou jako by chtěl tu myšlenku dostat z hlavy a pak svůj pohled opět upřel do protějšího okna a čekal, jestli se v něm neobjeví Sára. Tělem mu projel zvláštní pocit, chtěl Sáru ještě jednou dneska vidět. Chtěl se na chvíli ztratit v jejích hnědým očích, projít se jejími myšlenkami, jejími starostmi a radostmi. Chvíli ještě stál a čekal. Věřil že se objeví v okně, to však potemnělo. Seba si povzdechl odstoupil od okna a usadil se zase na posteli. Chvíli přemýšlel, potom si lehl a zavřel oči. Nechal se unášet svými vzpomínkami, myšlenkami až ho to ukolébalo, k tak dlouho očekávanému klidnému spánku. Který ještě zpříjemnily sny, o lepších věcech než byl jeho život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vampyrella Vampyrella | 12. ledna 2008 v 13:42 | Reagovat

No tedy, je to moc super, ale zabil ?? :OOO

2 tarantule tarantule | 12. ledna 2008 v 13:47 | Reagovat

Vampyrella..jj zabil :(

3 Kiriki Kiriki | Web | 12. ledna 2008 v 13:55 | Reagovat

já jsem věděla, že s tím Sebou je něco v nepořádku, doufám, že Sáru nezabije... :/

4 Antionette Antionette | Web | 12. ledna 2008 v 16:53 | Reagovat

Super...Ten Seba se mi zamlouvá :):D

Šup, šup další :-)

5 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | Web | 12. ledna 2008 v 19:44 | Reagovat

Hu, to moc vesele nezní. Zabít každou, kterou svedl. :o) Mno, budu Sáře držet pěsti a... :oops: Sebovi taky. :)

6 MarryT MarryT | Web | 15. ledna 2008 v 18:22 | Reagovat

Super takže Seba je něco jako masový vrah hmm tak to zní super fakt se ti to povedlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama