Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

3.Kapitola

7. ledna 2008 v 18:24 | Tarantule |  Šepot noci
Táák pokráčko :) a teď už budu muset začít psát :D

"Co si dovoluju? Nejsem tak drzá jako například Nina, té nic neuděláte, jenom pořád mě nadáváte. Teď jste mi vrazila facku. Proč jste na ostatní tak milá a na mě tak zasedlá? Co vám na mě vadí řekněte to a nesvádějte to na to že to není vhodné říkat před třídou..ať si to klidně slyší, mě je to jedno.!!" oplatila jí řvaní Sára a dívala se jí do očí.
Všichni ztichli a ohromeně se na Sáru dívali. Jen Seba měl na tváři podivný úsměv.
Učitelka měla ve tváři taky ohromený výraz, překvapilo jí, že jí Sára vzdorovala to si k ní nikdo nedovolil, proto oněměla nedokázala říct nic kloudného.

"Sedni si probereme to někdy jindy" Sára na to nic neřekla, jen jí propichovala pohledem. Učitelka šla ke katedře, nadechla se a znovu milým hlasem pronesla ke třídě, tedy hlavně hlavně k Sebovi. Při tom se snažila nezavadit o Sářin chladný pohled.
"Třído! Teď, jak jistě víte... přiblížíte Sebovi své záliby." usmála se " Leno můžeš začít. Pak budou pokračovat další holky, kluci a nakonec Seba." pokynula Leně, že může začít mluvit. Ta se otočila dozadu, aby viděla Sebovi do obličeje.
" Tak znovu, jmenuji se Lena. Mám ráda hezké kluky, kamarádky, nakupování a ráda se hezky oblékám." zakončila koketním úsměvem. Další holky to řekli podobně i ten koketní úsměv byl podobný. Pak přišla řada na Sáru.
"Jmenuju se Sára...to všichni víte. Nadevše miluju koně, pak knížky. Chtěla bych pořádnou rodinu. Chci aby se ke mně lidi chovali férově, říkali mi pravdu do očí a nepomlouvali mě za zády."
při tom přelétla pohledem všechny holky a učitelku. Kluci říkali různé věci, ale opakovalo se jich několik..Počítač, fotbal, spor, holky. Když promluvil poslední kluk (Seba to nebyl), učitelka zatleskala a promluvila.
"Tak Sebo, teď si se dozvěděl něco o ostatních...teď jsi na řadě ty." pobídla ho a poslouchala.
"Jak už jsem řekl jmenuju se Seba. Mám rád tajemno, knihy a rudé růže." řekl a po očku se díval na Sáru jak se tváří. Ostatní holky si začaly něco šeptat a při tom se tiše smály.
Sára se tvářila jako kdyby jí to vůbec nezajímalo. Ale přesto ho pozorně poslouchala, neposlouchala ani tak obsah jeho slov jako jeho melodický hlas, který se jí dostal do hlavy, uvelebil se v koutě a nechtěl zmizet.
Učitelka znovu začala mluvit.
"Máte ještě chvilku čas než začne přestávka. Po přestávce, se seřadíte do dvojic. První půjde Seba asi se Sárou, když to půjde jak sedíte v lavicích. A jistě se těšíte na průvod po škole.
Sebo to znamená, že tě provedeme po škole. Řekneme ti kde kdo má třídu, jaký je třídní učitel. Jaký jsou učebny kam chodíte, jaké máte učitele a podobně." pronesla a za pět minut zazvonilo. Než zvonění ustalo tak se třídou roznesl šum. K Sáře hned zamířila Lena.
" Ahoj Sáro." usmála se sladce a pokukovala po Sebovi.
"Ahoj Leno, promiň ale já se s tebou bavit nechci, teda pokud mi nechceš říct proč se chováš jak se chováš. Pokud se se mnou teď bavíš jenom kvůli tomu, že sedím vedle Sebi tak se laskavě kliď. O takovéhle přátelství nestojím!."Odpověděla Sára celkem klidně až jí to překvapilo. Lena se jen naštvaně otočila a odkráčela do kruhu holek.
"Sáro." Začal Seba mluvit "Proč se o mě tak zajímají a pořád po mě koukají?." optal se nevinně Seba a celkem i záměrně. Toho si ale nevšímala, byla očarována jeho hlasem.
"ty to nevíš? Kvůli tomu, že si nováček to není. Prostě seš hezkej a nějak opředený tajemstvím." odpověděla.
"Ty si to o mě myslíš taky?" zeptal se provokativně a propaloval Sáru pohledem. Sára cítila, že kdyby ještě chvíli seděla a nechala na sebe koukat, tak by mohla začít hořet. Radši se zvedla a zamumlala.
"jdu na záchod. Sorry." vyšla rychlými kroky ze třídy.
Musím být z jeho dosahu, z jeho blízkosti jinak bych se zbláznila. Co se to se mnou děje. Co je ten Seba zač? Proč mi ten jeho hlas zní pořád v hlavě, jako krásná melodie. Proč jen je takový hezký a..a sexy?
"Proč sakra proč." poslední myšlenku vyřkla Sára na hlas a při tom vrazila do jednoho deváťáky, který jí už dlouho uháněl.
"Copak Sářinko, dostala si na mě chuť?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Antionette Antionette | Web | 7. ledna 2008 v 18:49 | Reagovat

Super, opravdu nádhera :) Skvělé :) Honem pokračování! :-) Prosíííííím :D

2 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | Web | 7. ledna 2008 v 19:16 | Reagovat

:D:D:D To je skvělé. Seba je vážně tajemný a... zajímavý :oops: ♥ A že má rád rudé růže...? ♥♥♥♥♥♥

3 Kiriki Kiriki | Web | 7. ledna 2008 v 22:21 | Reagovat

Myslím, že by Seba v naší třídě uspěl *-*.

PS:Báječná povídka, prosím rychle pokráčko!

4 Vampyrella Vampyrella | 7. ledna 2008 v 22:34 | Reagovat

No super .. už se těším na pokráčko !! Ale ta učtelka je mcha .. * ehm, však ty víš .. *

5 MarryT MarryT | Web | 15. ledna 2008 v 18:01 | Reagovat

jejda taková kamarádka pche Lena - a nakonec Sáru začne otravovat jěště nějakej vymaštěnej deváťák docela dobrý jdu se pustit do další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama