Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

2.Kapitola

6. ledna 2008 v 20:52 | Tara |  Šepot noci
Další kapitola ŠP...
Diplomy nebo ty pozadí budou někdy v týdnu, snad to stihnu :)

"Díky, neomlouvej se." řekla trochu rozpačitě, protože, ji zaujal jeho obličej. Byl trochu pobledlý, měl černé vlasy a hluboké, hypnotizující, černočerné oči..moc se ji líbil, ale přikázala si odolat.
"Dobře." usmál se "Nevíš kde je 8.B?? jsem tu nový." zeptal se a Sára docela ochotně odpověděla
"Ty si ten nováček? Super tak to se budeme vídat, chodím totiž do té třídy, kterou hledáš." ten kluk se usmál.

"Jo nepředstavil jsem se. Jsem Seba."
"Já jsem Sára..ale teď rychle ať mě učitelka nesprdne za pozdní příchod." popoháněla ho Sára
"A proč by nesprdla mě?" zeptal se nevinně
"Protože seš tu novej a první den si vyloženě musíš užít." ušklíbla se a vyrazila rychlým krokem ke třídě. Před třídou potkali třídní učitelku..
"Sáro skoro si zase přišla pozdě, to už je opravdu vrchol." řekla přísně a ani si nevšimla Seby
" Paní učitelko, ještě nezvonilo, šla jsme si jen koupit svačinu a navíc jsme potkala toho nováčka." bránila se Sára a učitelka se konečně koukla za ní. Tvář se jí rozzářila v milém úsměvu.
"Vítám tě na nové škole, pojď se mnou zatím do kabinetu." pohled jí sklouzl na Sáru a zamračila se " Ty mazej do třídy a příště nebuď drzá." pak se otočila a vedla Sebu sebou, ten se na Sáru ještě mile usmál, ale ona to neviděla protože jí z očí lítaly blesky...byla naštvaná na učitelku, prostě si na ní zasedla to je ono. Rychle se obrátila a vešla do třídy, zamířila k hloučku holek a vytáhl z něho svoji kamarádku.
"Viděla jsem toho nového kluka, pak mě učitelka sprdla, že jsem přišla pozdě do třídy když ještě nezvonilo..prostě si na mě zasedla." vyklopila jí rychle Sára a její kámoška Lena se na ni jen kysele usmála.
"Toho uvidí všichni.. a sprdla tě právem chodíš pozdě..změnila ses tak se nediv." pak se Lena otočila a vrátila se k hloučku, kde to asi všechno vyklopila, protože se na ní všechny holky otočily a něco si šeptaly. Sára na ně vrhla zlostný pohled a sedla si na místo, svačinu dala do tašky a vytáhla MP4. Zaposlouchala se do ni a sledovala kdy začne zvonit. Tvářila se, že se jí to nedotklo, ale moc jí to bolelo..snad už nemá žádné kamarádky..Jedině u koní, ale ty bydlí v sousedním městě a ještě se s nimi pořádně nezná. Pak tu jsou ještě koně, taky daleko...
"CRRRRCRRRRRRR."
"ACHJO" povzdechla si když zazvonilo, vytáhla z uší sluchátka vstala a zadívala se na dveře...čekala kdy do nich vstoupí učitelka se Sebou. Po chvíli se konečně otevřely a učitelka předstoupila před třídu, před sebou postrkovala Sebu. Ve tváři měla usazený úsměv a milým a klidným hlasem pronesla známá slova, ale nejdříve jim naznačila aby si sedli.
"Tak třídu přivítejte nového spolužáka. Jmenuje se Sebastian. Tak a teď si můžeš vybrat kam si chceš sednout...Je tu místo vedle Sáry, tu už si potkal." při vyslovení jejího jména bylo slyšet trocha opovržení "A nebo vedle Marka..vyber si." podívala se na Sebu a usmála se a čekala, při tom si nevšímala šepotu , který se rozlehl po třídě, ale moc dobře slyšela co si povídají hlavně holky..teda kromě Sáry, ta jen tiše seděla se sluchátky v uších. Slova děvčat se opakovala
"Ten nováček je opravdu kus." nebo "Bude můj." další "Toho ulovím já tak mi ho nech.".... "Mě podlehne snadno.."...."Škoda, že nesedím sama." a další pořád stejného rázu.
Seba zamířil k volnému místu vedle Sáry, na kterou se holky nazlobeně dívaly.
Achjo, co jsem jim udělala, musí mít nějaký důvod proč se tak chovají. Pokud vím tak jsme jim nic neudělala. Musím si pak s Lenou promluvit z očí do očí..
"Ahoj." pozdravil Seba a usmál se na Sáru, ta mu úsměv oplatila a zase se zaposlouchala do melodie , která se ji valila do uší.
"Tak děti, postupně půjdete za Sebastianem a představíte se mu..to už znáte." řekla učitelka a šepot přestal... Postupně k Sebovi přišli všichni a představili se..kromě Sáry té to nepřipadalo potřebné, když se už představili dřív, ale učitelka měla jiný názor.
"Sáro taky by ses mohla představit."
"Ale paní učitelko, já už jsme se mu představila dřív než vy nebo ostatní." odpověděla spontálně Sára a za to k ní přišla rychlými kroky učitelka a vrazila ji facku.
"Tohle si už nedovoluj, takhle drzou holku jsme ještě neviděla." rozeřvala se učitelka a přehlušila tak, posměšné brebentění a smích holek..kluci se taky smály, ale ne tak jako holky..dříve její kamarádky. CO jsem jí sakra udělala
"Co si dovoluju? Nejsem tak drzá jako například Nina, té nic neuděláte, jenom pořád mě nadáváte. Teď jste mi vrazila facku. Proč jste na ostatní tak milá a na mě tak zasedlá? Co vám na mě vadí řekněte to a nesvádějte to na to že to není vhodné říkat před třídou..ať si to klidně slyší, mě je to jedno.!!" oplatila jí řvaní Sára a dívala se jí do očí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiriki Kiriki | Web | 6. ledna 2008 v 23:39 | Reagovat

Týjo, já bych tu učitelku na místě zabila! Chudák Sára.

2 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | Web | 7. ledna 2008 v 17:06 | Reagovat

Chudítko Sára, tohle je už vážně nespravedlivé, grrr.

A Seba(stian) říkáš... hmmm :-) ♥ :oops: Moc si u mě chalan šplhnul, že si sednul k Sáře. :-)

3 Antionette Antionette | Web | 7. ledna 2008 v 18:17 | Reagovat

Teda, ta učitelka si dovoluje... A chudák Sára... Je to opravdu moc pěkné. Líbí se mi to.

Kdy bude další díl??? :)

4 Vampyrella Vampyrella | Web | 7. ledna 2008 v 22:31 | Reagovat

Tedy, to už je vrchol! Honem jdu na další kapču, je to siper .. Jen je mi Sáry líto :´(/

5 Kaaaja Kaaaja | Web | 8. ledna 2008 v 9:06 | Reagovat

Tož, hezká kapitola, jen k ní mám trochu výhrady. Kdybych si dovolila vrazit jednomu frackovi ve třídě facku, tak letím a nikoho nezajímá, zda ta facka byla oprávněná nebo ne. :oops: Tohle si učitel nesmí dovolit. :oops: :oops: :oops:

JInak... ta učitelka je příííííšernáááá! :-D

6 MarryT MarryT | Web | 15. ledna 2008 v 17:56 | Reagovat

No to jsou pěkný kamarádky! takový drbny a bestie!! No a ta učitelka hrrůůůzza trochu mi připomíná moji učitelku zasedlou na mě, njn soucítím se Sárou.

7 Latha Latha | E-mail | Web | 19. února 2008 v 11:08 | Reagovat

No, nevím... Ať to čtu jako to čtu, nějak mě to ne a ne zaujmout. U první kapitoly ten Sářin sen byl výborný... Ale pak se to nějak pokazilo. Přijde mi to jako takový výplod rádoby z našeho reálného světa. Vpředu hrdina, který je samozřejmě všemi opovrhován šikanován a světem zavržen. Ovšem to, co se mu děje jsou nesmysly. Pedagog nemůže dát dítěti facku. Možná za totáče pravítkem přes prsty, ale v dnešní době je to holá kravina. Asi jsi to tam napsala pro větší dramatičnost příběhu, ale ono to ten příběh naopak trošku kazí. A takových věcí je tam víc. Uvidím. Budu číst a třeba mě to ještě zaujme, ale nevím. Každopádně máš nějaké vlohy ke psaní a myslím, že kdyby ses pokusila napsat něco ve stylu toho původního snu nb něco takového jako trošku do fantasy, tak by ti to šlo o moc líp. A promin, že tak kritizuju. Jsem nemocná a nemá co dělat :o). Měj se hezky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama