Zákaz kopírování čehokoli na tomto blogu. Vše podlého autorský právům.

Co není ryze autorovo (pár obrázků) je uveden odkaz na majitele

10.Kapitolka

19. ledna 2008 v 12:50 | Tara |  Šepot noci
Dvě stěny naproti sobě byly vymalované do červena, další dvě do bíla. Po stěnách mu viselo pár plakátů, většinou na nich byly růže a nějací černí andělé. Pak tam vysely též fotky, nějakých hřbitovů a pár křížů a náhrobky. Postel byla v rohu, a přes ní byla přehozena černá deka. Byl tam taky stůl, počítač, malá lampička. Rádio a hi-fi věž. V rohu stála televize a na jedný stěně měl velkou skříň a vedle toho menší. Pak si všimla prostorného gauče, který nebylo možné přehlídnout, jenže ona ho přehlídla. V celé místnosti panovalo přítmí.

Sára se zachvěla, protože jí po zádech přeběhl mráz z toho co viděla. Seba se na ni podivně usmál.
"Posaď se." ukázal na gauč. "Dojdu pro něco k pití. Minerálka voda nebo něco podobnýho?" zeptal se.
"Ne díky nic nechci." odpověděla Sára, v jeho pokoji dostávala strach.
"Dobře." usmál se "Tak teda s čím začnem?" zeptal se a Sára si stoupla.
"V první řadě si pustíme tu písničku a já tě snad naučím kroky toho tance."
"Dobře." Seba si od ní vzal CD a pustil ho. Sára k němu přistoupila a odkašlala si.
"Takže nejdřív to začíná jako valčík." řekla a Seba ji vzal jednou rukou za pas a druhou jí chytl ruku. Díval se jí do tváře a pak jí zašeptal do ucha.
"Co dál?" Sára čekala, že se o něco pokusí, ale zatím nic neudělal. Vysvětlila a ukázala mu všechno co se tam bude dělat. Zopakovali si to dvakrát a bez chyby.
"Tak to je všechno, myslím že to umíš." usmála se Sára a už chtěla odejít, ale Seba ji jemně zarazil.
"Počkej, nechceš si dát poslední tanec na rozloučenou? Třeba..." nedořekl a pustil "James Blund You are beautiful" Usmál se a přitiskl si Sáru k sobě, ruce ji přiložil na pas. Sára se nebránila usmála se a dala Sebovi ruce kolem krku. Tancovali asi půl písničky a Seba se sní pomalu přesouval ke gauči. Zastavil se a díval se Sáře do očí. Pak jí trochu zvedl hlavu a lehce jí přejel prstem po rtech. Svoje si olízl jazykem. Sára se při tom lehce zachvěla, ale už ne strachem, spíš vzrůstající touhou. Čekala co se bude dít dál, zatím se nechtěla bránit vlastně jako by nemohla, byla zhypnotizovaná jeho očima, dechem, dotyky a prostě vším. Seba se usmál jako kdyby viděl co si myslí, věděl to, jenže Sára to teď nevěděla. Seba konečně jejich rty spojil dohromady. Sara slastně zavřela oči. Ten umí líbat, kdybychom takhle mohli zůstat napořád. Nebo alespoň dlouhou dobu.
Seba cítil mnoho pocitů, ale přesto to bylo jiné než s ostatníma s kterýma se kdy líbal. Já jsem se snad zamiloval, ale to není možný nemůžu. Vlastně nevím co jsem si to se Sárou začal, když jí nechci ublížit. Ptal se sám sebe. Při konci písničky své rty od Sářiných odtrhl. Po těle cítil ještě mravenčení, které se objevilo, když spolu začali tancovat. Sára neochotně přestala, letmo se Sebovi koukla do očí a pak svůj pohled sklopila na jeho hruď. Seba si jí k sobě ještě trochu přitáhl a zašeptal jí do ucha.
"Neposadíme se?" Jeho horký dech Sáru příjemně zašimral na krku nebyla schopna promluvit a tak jen kývla. Pak se lehce posadila a koukala se do země. Seba chvíli váhal a pak její obličej otočil k sobě. Nadechl se.
"Sáro..já" znovu se nadechl " Miluju tě Sáro, ač jsem nechtěl tak jsem se zamiloval." při tom se jí díval do očí. Sára se na něj nedůvěřivě zadívala.
"Myslíš to vážně, nebo si se mnou jen pohráváš?" čekala na odpověď Jestli bude pomalá tak přemýšlí a lže jestli bude rychlá nelže
"Nikdy jsem to nemyslel upřímně, až teď prosím věř mi." kdyby mu Sára nechtěla věřit jeho oči mluvily za vše, byla v nich upřímnost. Radši se zadívala svoje kolena.
"Nevím co když takhle vypadáš, mluvíš ke každé kterou chceš?" musela se ujistit
"Vždy to vypadalo stejně, ale teď je to jiný. Nedělám to co jindy." Seba si rychlým pohybem posadil Sáru na klín. Jak to udělal? Vždyť, vždyť jsme to ani nezaregistrovala. Sára se na něj pochybovačně zadívala. Seba se usmál s tím svým podivným úsměvem.
"Neboj se tohle je u mě normální." na rtech měl pořád ten svůj úsměv. Díval se jí do očí a ona se do těch jeho propadala čím dál tím víc. Najednou jako kdyby chvíli byla v bezvědomí, protože ležela na boku na gauči a vedle ní Seba. Jednou rukou si podpíral hlavu a druhou ji hladil na zádech. Na tváři cítila jeho horký dech a k uším ji dolehl zvláštní šepot, nevnímala slova, jen ten šum, který jí pomalu ukolébával ke spánku. Před očima měla stále jeho tajemnou tvář, a na své kůži cítila teplo z jeho dotyků. Chvěla se po celém těle. Za chvíli se jí zdál sen, který dobře znala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiriki Kiriki | Web | 19. ledna 2008 v 14:07 | Reagovat

Ou... °-°..

Tak to byla drsná kapitolka =D

Seba se nám konečně zamiloval ^-^

2 Vampyrella Vampyrella | Web | 19. ledna 2008 v 15:17 | Reagovat

Jů, no super! moc se těším na další a douám že se zamiloval doopravdy.

3 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | Web | 19. ledna 2008 v 15:34 | Reagovat

Hmm, a zase to utneš v tom nejlepsším - já sedím před monitorem, pusu dokořán a hltám každé slovo a najednou... konec, COŽE? :D:D:D  Taři, ty mě snad nemáš ráda... :D:D:D

4 tarantule tarantule | 19. ledna 2008 v 17:38 | Reagovat

Kiriki: Díky, jj Zamiloval se :)

Vampy: Sebíček se zamiloval doopravdy

Sil: mám tě ráda :D:D ale někdy to zkončit muselo :D:D

5 Antionette Antionette | Web | 19. ledna 2008 v 18:34 | Reagovat

Jůůů, skvělá kapitolka :)

6 gothic-itachi gothic-itachi | Web | 20. ledna 2008 v 14:38 | Reagovat

Tak mě napadlo..píšeš občas povídky o darren shanovi? nebo ov komkoli jiném z této knihy? :-O jestli jo tak by jsi možná souhlasila s tím abych založila blog... no potom o tom napíšu na blogu..ale je to podle mně docela dobrý nápad...no..hm..jenom nápad ale jestli tě to zajímá...bude o tom víc ještě dnes na blogu hloupý dotaz..no ale byla bych ráda kdyby jsi se článek alespoň přečetla..zabere to tak maximálně 5 miut... O-) prosíím..(nedělám si reklamu...jen..to pochopíš až si ten článek přečteš)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama